Pro Vita nr. 7

Autorius: Data: 2012-02-10 , 09:09 Spausdinti

lzinios.lt 2012 02 10 Bronislovas Genzelis. ES – valstybių bendrija ar nauja imperija? Lietuva – lygiateisė ES narė. Bet to nėra. Niekas mūsų į ją nevarė. Dėl to, kad ES virsta nauja imperija, nemaži ir mūsų vyriausybių – ne kurios nors vienos, o visų be išimties – nuopelnai. Lietuva bene vienintelė iš visų ES narių niekada nereiškė savo nuomonės. Viskam pritardavo. Pirmoji ratifikavo ES Konstituciją (Seimo nariai pritarė net jos neskaitę – to neneigė balsavusieji). Ar šis veiksmas nepriminė to, kuris vyko 1940 metų liepos 21 dieną „stojant į TSRS“? Skirtumas tik tas, kad tada už seimūnų nugaros stovėjo rusų tankai.

Prisiminę derybų eigą dėl ES suprasime, kaip ji gali virsti ir virsta neaišku iš kur atsiradusiu biurokratų valdomu totalitariniu dariniu (valstybe). Lietuvai buvo mestas masalas – struktūriniai paramos fondai, kurių stvertasi nemąstant, kad jie gyvuos tik iki tol, kol Lietuva bus visiškai integruota. Žingsnis po žingsnio atsisakoma nepriklausomos valstybės idėjos. Mūsų vadovai jau nesupranta, kad jie yra Lietuvos valstybės, o ne provincijos vadovai. (…) Briuselis diktuoja, kiek į Lietuvą reikia įsileisti trečiųjų šalių piliečių, kokia turi būti mūsų šeima, kokie įstatymai turi būti priimami Seime.

Dar kartą prisiminkime: nuo ko prasidėjo Tarybų Sąjungos griūtis? 1988 metų rudenį estai nutarė, kad jų įstatymai viršesni negu imperijos. Lietuvos piliečiai savo demonstracijomis palaikė estus. (…) Seimūnai Petras Auštrevičius ir Egidijus Vareikis buria Lietuvoje federalistų judėjimą (Tarybų Sąjunga oficialiuose dokumentuose buvo įvardijama kaip Federacija), kitaip sakant, formuojasi judėjimas už kuo greitesnį Lietuvos valstybingumo likvidavimą. Nieko nuostabaus: P. Auštrevičius, būdamas vyriausiuoju Lietuvos derybininku dėl Lietuvos stojimo į ES, šaipėsi iš lenkų, čekų, latvių, jog šie siekia, kad ir jų kalbos būtų vartojamos ES institucijose. Nesulaukęs iš visuomenės pritarimo, buvo priverstas nutilti.

Bulgarai ir slovakai išsiderėjo neliesti jų atominių elektrinių. P. Auštrevičius tada jautėsi esąs labiau atstovaująs ES negu Lietuvai. Dabar jaučiasi vėl turįs ką veikti – siekia likviduoti paskutinius Lietuvos valstybingumo likučius.

Artėja Seimo rinkimai. Manau, partijos, pretenduojančios tapti parlamentinės, turi aiškiai išdėstyti savo poziciją dėl Lietuvos ateities santykių su ES. Rinkėjai turi žinoti, kas jų laukia, jeigu balsuos už atitinkamas partijas.

http://www.lzinios.lt/Komentarai-ir-debatai/ES-valstybiu-bendrija-ar-nauja-imperija

***

lzinios.lt 2012 02 09 V. Matulevičius. Maža šalis – didelės paslaptys. (…) Tačiau ir Drąsiaus Kedžio bylų laukia tas pats likimas. Kodėl? Jeigu mūsų valstybėje nusprendžiama atskleisti tiesą, tai padaroma iš karto (kaip tai nutiko nužudžius Vitą Lingį) ar bent jau per artimiausius kelis mėnesius (kaip tai įvyko nužudžius Gediminą Kiesų). Jeigu tyrimas pradeda beviltiškai strigti, tai byloja ne tiek apie mūsų teisėsaugos nesugebėjimą (ji labai daug ką sugeba), kiek apie tai, kad jai kažkas labai rimtai trukdo. Kitaip sakant – duota ne ta komanda. (…) Net ir garsiojo kunigo Ričardo Mikutavičiaus nužudymo organizatorius sovietiniais laikais darbavosi atitinkamų struktūrų informatoriumi. Rezultatas – kunigas buvo palaidotas nežinomam kape kaip neatpažintas asmuo.

Ir vadinamojoje pedofilijos byloje kyšo tos pačios ausys. Į tai jau ne sykį bandė atkreipti dėmesį Pilietinės visuomenės instituto vadovas Darius Kuolys, tačiau jo žodžiai – kaip balsas tyruose.

Darbas su netradicinės seksualinės orientacijos asmenimis buvo vienas iš sovietinio saugumo veiklos prioritetų: jis surinkdavo žinias, o tada šantažu priversdavo žmones bendradarbiauti.

Dabar netradicinė seksualinė orientacija nėra smerkiama ir nelaikoma žmogaus yda. Tačiau smerkiama ir net baudžiama įstatymu pedofilija.

Tai gerai išmano mūsų saugumas, matyt, ne tik perėmęs kai kuriuos asmenis, bet ir atitinkamas tradicijas.

Apskritai po to, kas prieš kelerius metus paaiškėjo apie mūsų saugumo tarnybos užvaldymą, tampa sunku suprasti, kieno tarnybos čia iš tikrųjų darbuojasi.

Vasario 13-ąją prasidedančiame teisme bus vėl bandoma apginti Andriaus Ūso garbę. Gal žmogus ir buvo nekaltas. Tačiau kažkodėl niekam nerūpi garbė kito žmogaus, kuris nuo pačios pirmos dienos buvo paskelbtas teisėjo ir savo svainės žudiku.

Įrodymai? Taigi jis pats nusikaltimo vietoje numetė savo registruotą ginklą. Taip, kaip pats balandžio mėnesį nuėjo prie Kauno marių, atsigulė ant šaltos žemės ir atsisveikino su šiuo pasauliu.

http://www.lzinios.lt/Komentarai-ir-debatai/Maza-salis-dideles-paslaptys

***

2012 02 09 (LSN) – Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy, spaudžiamas socialistų oponentų susilpninti savo laikyseną žmogaus gyvybės ir šeimos reikaluose, savo interviu žurnalui Le Figaro, patvirtino, kad sako „ne“ homoseksualų „vedyboms“ įvaikinimui ir eutanazijai.

http://www.lifesitenews.com/news/french-president-says-no-to-homosexual-marriage-and-adoption-euthanasia

***

KIRKWOOD, Missouri, 2012 02 09 (LSN) – Misūrio Liuteronų Sinodo prezidentas prisijungė prie gausaus choro religinių vadovų prieš Obamos norus religinėms organizacijoms apmokėti kontracepciją ir abortus.

http://www.lifesitenews.com/news/lutherans-join-chorus-of-voices-slamming-hhs-contraceptive-mandate

***

STATEN ISLAND, Niujorkas, 2012 02 09 (LSN) – Kunigų už gyvybę „Priests for Life“ vadovas kun. Frank Pavone pareiškė, kad jų organizacija iškėlė ieškinį teisme prieš B. Obamos administraciją dėl religinės laisvės pažeidimo, kai verčiamos religinės bendrijos mokėti už kontracepciją ir abortus.

http://www.lifesitenews.com/news/priests-for-life-sues-obama-administration-over-contraception-mandate

***

Alfa.lt 2012-02-09 D. Kedžio dukros liudijimai apie prievartą kelia šiurpą. „Aš nenoriu gyventi su Laima todėl, kad […]. Laima stovėdavo ir ne kartą žiūrėdavo“, – sako mergaitė. Tavęs čia nėra – atsako jai suaugę dėdės ir tetos, toliau ją prievartaujantys valstybės vardu. Tarsi 7 metų vaikas būtų bevardė ir bežadė „aukštuma“, kurią koks nors išprotėjęs Stalino generolas įsakė žūtbūt „paimti“ čia ir dabar. Iki vasario 13 dienos, kai teismas pagaliau atsivers pedofilijos bylą, su kuria susiję keturi žmonės savo nuodėmes ir tiesas nusinešė į kapus neišaiškintomis aplinkybėmis.

http://www.alfa.lt/print/13747655/

***

NASHVILLE, TENNESSEE, 2012 02 08 (LSN) – Vienas iš įtakingiausių JAV krikščionių – Pietų Baptistų Konvencijos Etikos ir Religijos Laisvės Komisijos prezidentas Dr. Richard Land apie Obamos planą religinėms bendruomenėms apmokėti abortuojančią kontracepciją sakė: ,,Jei Obama nepakeis savo nusistatymo, krikščionys eis į kalėjimus.“

http://www.lifesitenews.com/news/southern-baptist-leader-we-will-not-comply-with-hhs-mandate

***
JOHANNESBURG, P. Afrika, 2012 02 08 (LSN) – „Reprodukcinių teisių“ vardan jau 15 metų P. Afrikos respublikoje yra legalizuoti abortai.

Katalikų vyskupai išreiškė apgailestavimą dėl 1 milijono nužudytų kūdikių.

http://www.lifesitenews.com/news/south-african-bishops-grieve-1-million-lost-children-after-15-years-of-lega

***

2012 02 08 (LSN) – Olandijos Teisė į mirtį draugija (NVVE) paskelbė, kad ji greit ims teikti eutanzijos paslaugas „nuo durų prie durų.“ Ji bus patogi tuo atveju, jei vietos gydytojas priešinsis eutanazijai.

http://www.lifesitenews.com/news/first-private-door-to-door-euthanasia-service-opens-in-netherlands

***

VE 2012-02-08, Stanislovas Stulpinas. Pedofilų gynėjai nusiplėšė kaukes. Žmonės, būkite budrūs: viskas buvo ir bus daroma, nesiskaitoma su jokiomis priemonėmis, bus toliau mindžiojama Konstitucija ir įstatymai, toliau purvinama visa teisėsauga-teismai ir prokuratūra, kad nusikaltėliai pasiektų tikruosius savo tikslus.

Generalinis prokuroras privalo nedelsiant Laimutei Stankūnaitei pareikšti įtarimus dėl mergaitės seksualinio prievartavimo ir kreiptis į teismą, kad ji būtų suimta. Reikia panaikinti jos apsaugą.

Patikėkite: per 33 darbo prokuratūroje metus, aš esu susipažinęs su labai daug mažamečių tvirkinimo ar seksualinio prievartavimo bylų-šioje byloje, kaip niekada įrodymų yra pilna ir L. Stankūnaitė negali išvengti baudžiamosios atsakomybės. Advokatai Liutvinskas ir Kraujutaitienė laidoje, praradę bet kokią garbę ir sąžinę atvirai, begėdiškai melavo. Šie advokatai yra vieni iš geriausiai apmokamų advokatų Lietuvoje. Ar nekyla klausimų, kas jiems dabar moka? Kodėl jie taip daro, jie patys žino. Aš niekada nelinkėčiau jiems, kad taip pat būtų prievartaujami ir jų anūkės ar anūkai. Gėda. (…)

VISI TEISĖJAI IR PROKURORAI, KITI PAREIGŪNAI KURIE UŽSIMERKĘ VYKDO KLANO NURODYMUS IR PRIIMINĖJA NETEISĖTUS SPRENDIMUS YRA NUSIKALTĖLIAI. Jie privalo suprasti, kad patys anksčiau ar vėliau bus teisiami. Tauta niekada neatleis mažos mergaitės budeliams. (…) Tai kas dabar vyksta yra absoliutus teisinės valstybės pamatų griovimas, visiškas Konstitucijos, įstatymų ir tarptautinės teisės aktų ignoravimas.

Panašu į tai, kad Valstybėje visiškai nebėra Seimo, nors būtent jis turėtų vykdyti parlamentinę teisėsaugos institucijų kontrolę. Kyla klausimas, kur šiandiena yra ir ką veikia Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos, teisės ir teisėtvarkos komitetai-valstybei jau nuolat grasinama perversmu.

Ką veikia politinės parlamentinės partijos, pasižadėjusios ir prisiekusios tarnauti savo tautai, Konstitucijai ir įstatymams? Ar jų visiškas abejingumas nerodo, kad paprastas žmogus, mažo vaiko likimas jų visai nedomina, kad jos į Seimą pateko apgavusios visus rinkėjus, visą visuomenę?

Artėja nauji rinkimai. Politinės partijos jau skaičiuoja rinkėjų balsus. Ar ne per anksti ponai visokie sąrašiniai veidmainiai? Manau, kad visa visuomenė jau suprato, kas yra kas.

http://www.ve.lt/naujienos/nuomones/nuomones/pedofilu-gynejai-nusiplese-kaukes-685282/

***

Rusijos-Lietuvos katechetinė konferencija

http://www.patriarchia.ru/db/text/2003348.html

http://www.patriarchia.ru/db/text/2003312.html

***

lrytas.lt 2012-02-07 Popiežius Benediktas XVI paragino „visiškai atnaujinti“ kiekvieną Katalikų Bažnyčios lygmenį, kad būtų užkirstas kelias lytiniam vaikų išnaudojimui. Tai jis sakė vienam įtakingam kardinolui pripažinus, jog kanoninės teisės kovai su pedofilija neužtenka. „Aukų gydymas privalo būti pirmaeilis rūpestis krikščionių bendruomenėje, ir tai turi eiti drauge su visišku Bažnyčios atnaujinimu kiekvienu lygiu“, – sakoma popiežiaus pareiškime, kurį paskelbė Vatikanas.

http://www.lrytas.lt/print.asp?k=news&id=13286038771326876418

***

VR 2012-02-07 „Pagijimo ir atsinaujinimo link“. Popiežiaus telegrama. Lytinio išnaudojimo aukos liudijimas.

http://www.oecumene.radiovaticana.org/lit/Articolo.asp?c=561237

***

DEMOKRATIJOS SAULĖLYDIS. CALGARY, Alberta, 2012 02 07 (LSN) – Šeštadienį, vasario 4 d., Kanadoje policija areštavo Gyvybės Gynėją Francisco Gomez už tai, kad jis demonstravo su abortuoto vaiko atvaizdu. Francisco Gomez yra Canadian Centre for Bioethical Reform organizacijos narys.

http://www.lifesitenews.com/news/pro-life-activist-arrested-by-calgary-police-over-graphic-abortion-signs

***

2012 02 07 (LSN) JAV prezidentas Barackas Obama, liepęs iš medicinos draudimo katalikų organizacijoms apmokėti abortuojančias tabletes, sterilizaciją ir pan. susikūrė sau didelę problemą. JAV net iš liberalių katalikų, 90% visų katalikų vyskupų kilo didelis pasipriešinimas, kuris gali labai smarkiai paveikti prezidento rinkimus.

http://www.lifesitenews.com/news/pro-life-activist-arrested-by-calgary-police-over-graphic-abortion-signs

154 kongresmenai pasirašė prieš B. Obamos kontracepcijos draudimą katalikams

http://www.lifesitenews.com/news/154-bipartisan-congressmen-demand-obama-admin-reverse-birth-control-mandate 

***
NIUJORKAS, NY, 2012 02 06 (LSN) –  65 Ortodoksų bažnyčios vyskupai kreipėsi į prezidentą Obamą, kad atšauktų reikalavimą religinėms bendruomenėms apmokėti kontracepcijos medicinos draudimą.

http://www.lifesitenews.com/news/orthodox-church-bishops-call-on-obama-to-rescind-the-unjust-contraception-m 

***

TEISMŲ AKTYVIZMAS. SAN FRANCISO, CA, 2012 02 07 (LSN) – JAV 9 Apskrities teismas 2-1 balsais nutarė, kad Kalifornijos konstitucinė pataisa apie vieno vyro ir vienos moters santuoką yra nekonstitucinė. 89 psl.. sprendime teisėjas Stephen Reinhardt citavo Viljamą Šekspyrą ir Marilyn Monroe.  2008 m. referendumu kaliforniečiai 52.5% prieš 47.5% pritarė konstitucijos pataisai už tradicinę santuoką.

http://www.lifesitenews.com/news/breaking-ninth-circuit-court-of-appeals-overturns-california-amendment-defe

***

DEMOKRATIJOS SAULĖLYDIS. VICTORIA, British Columbia, 2012 02 07 (LSN) – Viktorijos universitetas vėl ėmė cenzūruoti Už gyvybę studentų klubą. 

http://www.lifesitenews.com/news/university-of-victoria-student-society-censors-pro-life-club-again

***

1871-04-13 Lūginės kaime Andriaus Matulaičio ir Uršulės Matulaitienės (merg. Matulytė) šeimoje gimė aštuntas vaikas – Jurgis Matulaitis. Jis tapo nepralenkiamo (po Šv. Kazimiero ir pal. Mykolo Giedraičio) ryškumo žvaigžde, kada nors švietusia Lietuvoje. Nes šventumas yra pati aukščiausia žmogiško asmens branda. Jį pagimdė mama Uršulė būdama 47 metų amžiaus. Lietuvos moterys gimdykite vaikus, nebijokite! Kiek šventųjų galėjo gimti?

***

Olandijos musulmonai siūlo uždrausti šunų laikymą.

http://www.blagovest-info.ru/index.php?ss=2&s=3&id=45414

***

ИНТЕРФАКС 2012 02 06 Tulos apskrities gydytojai bus teisiami už abortų darymą nepilnametėms. Ligoninėje gimdė keturios 16 m. moterys, o aštuonioms 15-16 m. moterims buvo padaryti abortai. Paleistuvauti su asmeniu iki 16 m. yra nusikaltimas.

http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=44071

***

Kas apgins Ontarijo mokyklos vaikus nuo homoseksualumo propagandos? Ar turi vaikai teisę į tyrumą

http://www.lifesitenews.com/news/who-will-protect-ontarios-school-children

***

VAŠINGTONAS, D.C., 2012 02 06, (LSN) – Kandidatas į JAV prezidentus Rick Santorum, ko gero, tapo pirmasis, pažymėjęs tiesioginį ryšį tarp abortų ir krūties vėžio. Coalition on Abortion-Breast Cancer prezidentė Karen Malec, sakė: „52 iš 68 epidemiologinių tyrimų tai įrodo.“

Dr. Joel Brind, Baruch College, City University of New York endokrinologijos profesorius ir Krūties vėžio prevencijos instituto direktorius apskaičiavo, kad dėl abortų nuo 1973 m. (kai buvo legalizuoti abortai) susirgo krūties vėžiu ir mirė 300 000 moterų.

Sergamumas krūties vėžiu nuo 1973 m. JAV padidėjo 40%, sako Dr. Angela Lanfranchi, clinical assistant professor of surgery at Robert Wood Johnson Medical School in New Jersey and co-founder of the Breast Cancer Prevention Institute.
Šri Lankos po-abortinių moterų tyrimai rodo, kad po abortų krūties vėžio rizika padidėja trigubai.

http://www.lifesitenews.com/news/rick-santorum-raises-abortion-breast-cancer-link

***

2012 02 06, (LSN) – Eks lesbietė Lisa Miller, pagarsėjusi kova už savo vaiką prieš buvusią sekso partnerę išleido knygą „Only One Mommy: A Woman’s Battle for Her Life, Her Daughter, and Her Freedom“ (New Revolution Publishers, 2011), kurioje aprašo savo istoriją. Ji rašo, kad pažadėjo Dievui, jei jis išgelbės jos vaiką, ji atsisakys savo lesbietiško gyvenimo būdo.

http://www.lifesitenews.com/news/i-promised-god-that-if-he-would-save-my-baby-i-would-leave-the-homosexual-l

***

Sergejus Mironovas prieš juvenalinę justiciją.

http://www.religare.ru/2_92312.html

***

Nuo 2008 m. pats populiariausias berniuko vardas Briuselyje yra Muhamedas. Antrame pagal dydį Belgijos mieste Antverpene nuo rugsėjo oficialiai ėmė veikti šariato teismas.

http://i-r-p.ru/page/stream-event/index-28947.html

***

LENKIJA. 2012 01 28 Jasna Gora vienuolyne 17 Europos šalių gynėjai pasiaukojo Čentakavos Švč. M. Marijai, pavesdami negimusių vaikų likimą ir pradėdami piligrimystę per du žemynus.

http://www.hliworldwatch.org/?p=1188

Pro Vita , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra