Pro Vita nr. 7

Autorius: Data: 2014-02-20 , 09:48 Spausdinti

Aurelijus Veryga: aludarių pareiškimai dėl didėjančių akcizų pasekmių neatitinka realybės.

http://www.15min.lt/naujiena/verslas/finansai/nacionalines-tabako-ir-alkoholio-kontroles-koalicija-atmeta-kad-kylant-akcizams-valstybe-praras-pajamu-662-406771

***

2014-02-19 Alfa.lt Cezario pjūvių skaičių Lietuvoje medikai vadina epideminiu. Lietuvoje vienai iš keturių gimdyvių atliekamas cezario pjūvis. Nors medicinos mokslas dar negali įvardyti, kodėl vaikui svarbus gimimas natūraliais takais, augantis cezario pjūvių skaičius gali turėti neigiamos įtakos ateities kartų sveikatai. Per pastaruosius 15 metų Lietuvoje šių operacijų skaičius padidėjo 2,5 karto. Dabartiniu metu 3 proc. visų gimdymų būna sėdmenų pirmeiga – ji pavojinga tuo, kad gimdymo takus praskiria mažesnės apimties vaisiaus liemuo, ir didesnei galvai gali būti sunku praeiti. Skaičių padidino persileidimo grėsmės, vyresnis gimdyvių amžiaus, didėjantis skaičius dviejų ir daugiau vaikų besilaukiančių moterų. Tačiau yra ir su tam tikrais mitais, baimėmis susijusių subjektyvių priežasčių. Viena vertus, ši operacija dabar yra pakankamai saugi, bet moteris gimdo ne vieną kartą gyvenime, pasekmės, kurios laukia kitų nėštumų metu, yra nors ir retos, bet grėsmingos – dažniau placenta prisitvirtina ne ten, kur reikia, programuojamas kitas cezario pjūvis, gali būti taip, kad ji įauga į gimdos pjūvį, ankstesnį pjūvio randą – operacijos metu kartais belieka pašalinti gimdą. Nors ir retai, gali plyšti gimda net ir nesant gimdymo veiklos, gali būti gana reta komplikacija – nėštumas prasideda ne gimdoje, bet rande, moteris gali netekti gimdos“, – galimas komplikacijas vardijo Lietuvos akušerių ginekologų draugijos prezidentas, docentas Vladas Gintautas, pridurdamas, kad kartais tokiu būdu pasaulį išvydę naujagimiai turi tam tikrų sveikatos problemų – kvėpavimo takų, cukrinio diabeto rizikos. „Šiuo metu turime pakankamai įrodymų, kad gimdymas paleidžia visą kaskadą fiziologinių procesų ir gimdyvės, ir naujagimio organizme, kurie ypatingai svarbūs jų gerovei, sveikatai. Nebekelia abejonių, kad skiriasi natūraliai ir po cezario pjūvio gimusių vaikų imunitetas.

„Turime apie 7,4 cezario pjūvių per metus, – 2012 metų duomenis pateikė LSMU docentė D. R. Railaitė. – Didžiausią nerimą kelia tai, kad pusė moterų, kurios buvo išoperuotos, gimdė pirmą kartą. Šansas pagimdyti pačioms ateityje joms labai nedidelis, nes po cezario pjūvio Lietuvos ligoninėse pagimdo tik 20 proc. moterų.“

http://www.alfa.lt/straipsnis/15570182/cezario-pjuviu-skaiciu-lietuvoje-medikai-vadina-epideminiu

***

Nutukimo epidemija: nutukęs jau kas penktas lietuvis.

http://www.veidas.lt/nutukimo-epidemija-nutukes-jau-kas-penktas-lietuvis

***

ABORTŲ PASEKMĖS. lrytas.lt 2014-02-19. Lietuvoje mažėjant gyventojų skaičiui geriamojo vandens suvartojimas irgi menksta. Išeities nematantys tiekėjai vandenį greitai brangins net iki 100 procentų.

http://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/lietuvoje-vanduo-vis-brangesnis.htm

***

Anglijos Bažnyčia atmetė ,,gėjų laiminimą“ ir šventinimą esančių ,,gėjiškoje santuokoje.“

http://www.lifesitenews.com/news/church-of-england-rejects-gay-blessings-and-will-not-ordain-clergy-in-gay-m

***

Versijos. Lemiamas gimdos vaidmuo kovoje tarp civilizacijų. Šiuolaikiniame pasaulyje civilizacijų konkurencija plėtojasi dviem budais: konkuruoja technologijos su technologijomis ir gimda su gimda. Neseniai panašiu būdu albanių gimda įveikė serbes Kosove. Ten nuo seno gyveno 30% albanų ir 70% serbų, tačiau pastarieji XX amžiaus viduryje liovėsi daugintis, o albanai – ne. Dešimtame dešimtmetyje serbų beliko 10%. Rezultatą mes visi puikiai žinome ir jis visiškai dėsningas.

Šimtmečiu anksčiau turkiška gimda tokiu pačiu būdu nugalėjo armėnišką pietų Armėnijoje. Šiandien tai – Turkijos teritorija.

Mūsų dienomis tas pats vyksta Europoje.  Vidutinėje istorinėje perspektyvoje technologijos nugali, o ilgalaikėje perspektyvoje nugali gimda.

Europiečiai, įpratę siekti greitų rezultatų ir dėl to nesugebantys mąstyti šimtmečiais į priekį, XX amžiuje pasiekė technologinio pranašumo, įtraukdami į materialių gėrybių gamybos procesą paskutinį rezervą – moteris. Padvigubino savo darbo jėgos resursus.

Dėl to smarkiai sumažėjo moterų veikla gyventojų skaičiaus palaikymo ir gausinimo procese. Buvo modifikuotas moterų elgesio modelis – per auklėjimą ir ideologiją. Rezultatas vidutinės trukmės istorinėje perspektyvoje pranoko visus lūkesčius. Europos civilizacija dominuoja jau ištisą šimtmetį.

Tuo pat metu islamo šalyse visos civilizacijos jėgos buvo mestos į konkurencijos tarp gimdų frontą. Dėl to moteris buvo išlaisvinta nuo visų su gimdymu nesusijusių reikalų – tiktai gimdyk. Prasimaitinimas, komfortas, gynyba nuo priešiškos aplinkos ir kitų pavojų atiteko vyrams. Kad moters niekas neatitrauktų nuo gyventojų skaičiaus gausinimo, jai buvo uždrausti bet kokie lytiniai kontaktai su pašaliniais vyrais, alkoholis ir darbas, trukdantis tiesioginiam moters užsiėmimui. Tame tarpe ir švietimas.

Draudimai įgyvendinami tiek per ideologiją – islamą, tiek per tiesioginę prievartą. Rezultatas akivaizdus: prieš du šimtmečius saujelę gyventojų turėjusios valstybės šiandien sudaro kone visų planetos gyventojų daugumą.

Europietiškame civilizacijų kovos metode slypi susinaikinimo sėklos, senstantys, nebeatsinaujinantys žmonių resursai turi būti kažkaip kompensuojami. Bent jau tam, kad europiečių likučiai neišmirtų prieš laiką. Reikalingos darbo rankos. Dirbančios smegenys. O vidiniai rezervai jau išeikvoti. Tenka atsivežti visa tai iš islamiško pasaulio ir kitų šalių, kuriose gimda intensyviai darbuojasi ir atsidūrusi Europoje.
Kosovo variantas mums yra neišvengiamas. Ir jokios alternatyvos nėra.

Tačiau išeitis visgi yra.

Reikia sugrįžti prie senojo moters elgesio modelio. Procesas bus sunkus ir skausmingas. Be prievartos išsiversti nepavyks. Tokiam žingsniui prieš tai reikia dar ir pasiryžti. Geriausias būdas – pasikviesti į svarbiausius postus talibus iš Afganistano, kad kurį laiką pavadovautų.

Kitas kelias – pakeisti darbininkus robotais.

Arba sukurti dirbtinę gimdą, kuri kurtų žmones pagal šios dienos poreikius. Reikiamos kokybės ir reikiamą kiekį.

Tačiau tai bus jau visiškai kita civilizacija. Ne žmonių civilizacija.

http://www.versijos.com/blog/lemiamas_gimdos_vaidmuo_kovoje_tarp_civilizaciju/2014-02-02-42

***

lrytas.lt 2014-02-18 M. A. Pavilionienė siūlo mokyklose įvesti lytinį ugdymą. Pasak jos, šiuo metu lytinis ugdymas įstatymų lygiu nereguliuojamas, moksleivio teisė į lytinį ugdymą nėra įtvirtinta.

http://www.lrytas.lt/-13927270551391507830-m-a-pavilionienė-siūlo-mokyklose-įvesti-lytinį-ugdymą.htm

***

Marie A. Peeters Ney, Philip G. Ney. Eugenika ir abortas.

http://www.propatria.lt/2014/02/marie-peeters-ney-philip-g-ney-eugenika.html

***

Vokietijos parlamento kovotojas už toleranciją pasirodė esąs pedofilas.

http://www.propatria.lt/2014/02/vokietijos-parlamento-kovotojas-uz.html

***

Delfi.lt 2014 02 17. Seimo teisininkai: kodėl negalima uždrausti įsivaikinti homoseksualams – prieštarautų Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijai. Seimo teisininkai pažymi, kad šiuo metu Lietuvos Civilinis kodeksas numato, kad įvaikintojais gali būti pilnamečiai abiejų lyčių asmenys, teisę įvaikinti turi sutuoktiniai ir tik išimtiniais atvejais leidžiama įvaikinti nesusituokusiam asmeniui ar vienam iš sutuoktinių, o nesusituokę asmenys to paties vaiko įvaikinti negali. Taigi pagal dabar galiojantį teisinį reguliavimą nėra nustatyta reikalavimų įvaikintojų lyčiai.

„Lietuvos vaikai yra atimami ir perduodami homoseksualams kitose valstybėse prisidengiant kitų valstybių įstatymais, tačiau niekas negina vaikų teisių ir jų teisėtų interesų. Man tokios situacijos primena vaikų prekybą iškrypėliams“, – frakcijos pranešime spaudai pataisos motyvus nurodė „tvarkietis“ P. Gražulis.

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=64044988

***

Kas slepiasi už JTO puolimo prieš Bažnyčią?

http://www.lifesitenews.com/news/whats-behind-the-un-attack-on-the-church

***

Jau seniai Lietuvoje reikėjo didesnio akcizo alui.

http://www.vlmedicina.lt/2014/02/jau-seniai-lietuvoje-reikejo-didesnio-akcizo-alui/

***

Alkoholio pramonė nubaus mažiau geriančią Lietuvą?

http://etaplius.lt/alkoholio-pramone-nubaus-maziau-geriancia-lietuva/

***

Bioedge.org 2014 02 16 Trynukė gimė tik po 5-erių metų ir prisijungė prie savo brolių dvynių, kurie 5 m. vyresni už ją. Tokie fokusai atsirado po in vitro procedūrų. 

http://www.bioedge.org/index.php/bioethics/bioethics_article/10851

***

Naujas JAV trendas – alkoholis maišomas su tabaku.

http://www.eucam.info/eucam/home/news.html/1881/3128/possible-new-trend-tobacco-infused-liquor#p1881

***

Prestižinė Vokietijos enciklopedija, įdėjo Dr. Carlo Bellieni straipsnį, kad žmogaus vaisius nuo 20 savaitės jaučia skausmą.

http://www.catholicnewsagency.com/news/doctor-asserts-that-fetal-pain-is-a-scientific-fact/

***

JAV satanistė nužudė 22 pedofilus.

http://pn14.info/?p=148347#post-148347

***

Prancūzijoje atidengta vaikų vergovė, vykdyta 1960-1980 m.

http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1478-deti-raby-obnaruzheny-vo-frantsii

***

Medicinos m. k. Aleksejaus Selicko paskaita ,,Alkoholis medicinos požiūriu. Poveikis genetikai, žmonių sveikatai.“

http://www.youtube.com/watch?v=58FyQSlkVnc

***

15min.lt. Vilniaus policija pašiurpusi dėl naujos šv. Valentino dieną švenčiančių vaikų tradicijos. Pirmadienį, 2014 m. vasario 17-ąją, sostinės policija apibendrino vasario 14 d. ant Tauro kalno vykusios Meilės šventės rezultatus. Už girto pasirodymą viešoje vietoje į komisariatą buvo pristatyti 7 asmenys, o dvi nepilnametes dėl apsinuodijimo alkoholiu greitoji išvežė į ligoninę. Įforminus pažeidimus, renginio organizatoriai apie 1 val. renginį nutraukė. Vakarėlis turėjo tęstis iki 5 val. ryto.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/vilniaus-policija-pasiurpusi-del-naujos-valentino-diena-svencianciu-vaiku-tradicijos-59-406213

***

propatria.lt. Lietuvos vaikus pardavinėja švedai. Vaiko iš Lietuvos kaina – 47 tūkst. litų. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba bendradarbiauja su viena Švedijos įvaikinimo asociacija, kuri veikia kaip privati įvaikinimo agentūra – ima pinigus už įvaikinimo paslaugas. Asociacija vadinasi „Barner Framfor Allt-Adoptioner“. Organizacijos puslapyje galima aptikti net vaikų įvaikinimo kainoraštį. Pavyzdžiui, nurodoma, kad vaiko iš Lietuvos preliminari įsivaikinimo kaina – 120 tūkst. Švedijos kronų, t.y. apie 47 tūkst. litų. Tai viena mažiausių įvaikinimo kainų. „Barner Framfor Allt-Adoptioner“ skelbiasi, kad 2012 metais naudojantis jų paslaugomis įvaikinta 12 vaikų iš Lietuvos, 2011 metais – 11, 2010 metais 15, o per 2002-2009 metų laikotarpį – 54.

http://www.propatria.lt/2014/02/lietuvos-vaikus-pardavineja-svedai.html

***

Alina Šaulauskienė. Įstatymu gyvybę saugančios Lenkijos pavyzdys.

http://www.propatria.lt/2014/02/alina-saulauskiene-istatymu-gyvybe_14.html

***

Tiesioginė trancliacija iš Lurdo.

http://en.lourdes-france.org/tv-lourdes/

***

Rusai ėmė mažiau gerto alaus.

http://top.rbc.ru/economics/12/02/2014/904793.shtml

***

Baltarusijoje tarptautinė blaivybės akademija leis mokslinį žurnalą ,,Sobriologija“. Pirmas numeris išeis kovo mėn. Per metus išeis 4 numeriai.

http://www.intacso.ru/zhurnal-sobriologiya/anons/

***

Apie alkoholį vokiečių brošiūros.

http://forum.sbnt.ru/showpost.php?p=45150&postcount=14

***

Lentelė apie Europos šalių alko reklamos būseną ir alkoholizaciją.

http://tvereza.info/table_ru.html

***

Respublika.lt 2014 02 15. Dabar valdo KGB. A. Terleckas: Pamenu, kartą grįžau iš Lvovo beveik tiesiai į mūsų mitingą prie Katedros. Sutiko mus kagėbistai ir sako: ką jau padarysi, eikite, mitinguokite… O mitingas buvo skirtas gegužės Didžiosioms tremtims paminėti. Ir niekas nieko mums nepadarė. O dabar valdžia neleidžia Kovo 11-osios eitynių, bet va pederastams visos gatvės atviros. Vadinasi, nereikia jų klausyti. Nieko jie nepadarys, jeigu išeis minios žmonių. Tradicines vertybes reikia ginti, jeigu reikia, ir jėga. Na, aišku, nuteis vieną kitą, bet vieninga tauta gali kalnus nuversti.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/dabar_valdo_kgb/

***

Istorija: dėl karjeros norėjo atsisakyti kūdikio.

http://www.alfa.lt/straipsnis/15535187/istorija-del-karjeros-norejo-atsisakyti-kudikio

***

NORFOLK, VA, B. Obamos paskirtas federalinė teisėja Arenda Wright Allen panaikino Virginijos valstijos sodominių ,,santuokų“ draudimą.

http://www.lifesitenews.com/news/obama-appointed-federal-judge-strikes-down-virginias-same-sex-marriage-ban

***

Nigerijos arkivyskupas, vyskupų konferencijos pirmininkas Ignatius Ayau Kaigama: Bažnyčia nekeis moralinio mokymo, kad patenkintų Vakarų elitą.

http://www.lifesitenews.com/news/nigerian-archbishop-church-will-not-compromise-its-moral-teachings-to-placa

***

Planned Parenthood, ACLU padavė ieškinį prieš Aliaską, kad sustabdytų iš mokesčių mokėtojų kišenės apmokamų abortų draudimą.

http://www.lifesitenews.com/news/planned-parenthood-aclu-sue-alaska-to-stop-restrictions-on-taxpayer-funded

***

Niujorkas. 2012 m. abortų skaičius JAV abortų sostinėje Niujorke sumažėjo 7000. http://www.lifesitenews.com/news/in-new-york-city-the-abortion-capital-of-the-country-abortion-rates-drop-pr

***

Apie sovietinius kankintojus, kankinius ir vietas. 2 dalis.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NvuZljDYc2A

***

Niekas negimsta homoseksualu.

http://orthoview.ru/nikto-ne-rozhdaetsya-gomoseksualistom/

***

Abortistai įsiveržė į San-Migelio bažnyčią 2014-02-09 Palma-de-Maijorka.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AfaUXPJfEw0

***

Ispanijos sunaikinimas.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zTYFzGylGVQ

***

Alabamos universiteto vadovybė pašalino Gyvybės gynėjų stendą kaip ,,įžeidžiantį.“

http://www.lifesitenews.com/news/university-of-alabama-takes-down-pro-life-display-calling-it-offensive

***

Facebook vartotojai gali pasirinkti ,,lytinę tapatybę“ iš 50 naujų.

http://www.lifesitenews.com/news/facebook-users-can-now-describe-themselves-with-dozens-of-new-gender-identi

***

NASHVILLE, TN, Vaistininkas iš Tenesio valstijos buvo išmestas iš darbo už atsisakymą prekiauti kontraceptinėmis tabletėmis iš religinių įsitikinimų.

http://www.lifesitenews.com/news/pharmacist-fired-for-refusing-to-dispense-morning-after-pill-sues-for-relig

***

Briuselis priėmė įstatymą, leidžiantį eutanazuoti vaikus.

http://www.lifesitenews.com/news/breaking-belgium-parliament-passes-law-allowing-children-to-be-euthanized

***

2014 m. mažiausiai 10 katalikiškų JAV universitetų demonstruos pjesę ,,Vaginos monologai.“

http://www.lifesitenews.com/news/at-least-ten-catholic-colleges-will-host-vagina-monologues-in-2014

***

Bronislovas Genzelis. Istorikai Lietuvos istorijoje.

http://www.savastis.lt/istorija/istorikai-lietuvos-istorijoje/

***

Tarptautinė konferencija „Vaiko teisių apsaugos sistema: ar valstybė perims tėvų vaidmenį?“ Maloniai kviečiame Jus į tarptautinę konferenciją „Vaiko teisių apsaugos sistema: ar valstybė perims tėvų vaidmenį?“, kuri vyks 2014 m. vasario 20 d. 10.00 val. Lietuvos Respublikos Seimo Konferencijų salėje (Gedimino pr. 53, Vilnius).

Konferencijos organizatoriai: Lietuvos tėvų forumas, Lietuvos žmogaus teisių asociacija, Vakarų Lietuvos tėvų forumas, Jaunimo sambūris „Pro patria“.

Konferencijos draugai – Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija, Lietuvos šeimos centras.

http://www.ekspertai.eu/tarptautine-konferencijavaiko-teisiu-apsaugos-sistemaar-valstybe-perims-tevu-vaidmeni/

***

Mieli draugai! Vilniaus suaugusių alkoholikų vaikų grupė (SAV) maloniai kviečia į savo 10 metų jubiliejų. Atviras šventinis susirinkimas vyks kovo 7 d. (penktadienį), 18.30-21.00 val. (įėjimas nuo 18.15) Jūsų laukia: gyvi žmonių liudijimai apie tai, kas mes buvome ir esame dabar, pasidalinimai savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, arbata ir šventinės vaišės. Laukiami visi besidomintys SAV, t.y. žmonių, kurie užaugo nedarnioje arba alkoholiu piktnaudžiaujančioje šeimoje, judėjimu.

Adresas: S. Daukanto a. 1, Vilnius. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Vargdienių seserų vienuolyno salė prie Šv. Kryžiaus namų. Įėjimas kairėje pusėje nuo bažnyčios.

Tel. pasiteiravimui: 867829557 (Vaida)

***

Toronto. Vyras nusiųstas į moterų kalėjimą, kadangi jis save identifikuoja kaip moterį.

http://www.lifesitenews.com/news/man-sent-to-womens-prison-in-canada-because-he-identifies-as-female

***

Po 11 metų slėpynių nelegalius abortus daręs abortistas Dr.Charles Rossman buvo pagautas ir gražintas į JAV.

http://www.lifesitenews.com/news/georgia-abortionist-extradited-from-germany-to-u.s.-for-prosecution-after-1

***

Kūdikėlis Zion Isaiah Blick tegyveno 10 dienų, bet jo istorija sujaudino pasaulį.

http://www.lifesitenews.com/news/baby-zion-lived-only-10-days-but-his-story-touched-the-world

***

Ekvadoras. Kunigas, pradėtas per išžaginimą: aš atleidau tėvui ir išklausiau jo išpažintį.

http://www.lifesitenews.com/news/priest-conceived-in-rape-forgave-his-father-and-heard-his-confession

***

LR SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Delfi.lt 2014-02-12. Medikams tenka blaivinti ir 12-mečius, o 14-17-mečiai jau nekelia nuostabos. Paauglių kraujyje randama net per 3 promiles alkoholio. Vilniaus miesto Antakalnio klinikinės ligoninės Vaikų reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėja Irena Babianskienė, į kurios vadovaujamą skyrių patenka praktiškai visi alkoholiu apsinuodiję sostinėje gyvenantys vaikai, pasakojo, kad pernai sulaukė 73 tokių pacientų iš 161 apskritai kuo nors apsinuodijusio vaiko: 33 mergaitės ir 40 berniukų. Jų amžius prasideda nuo 12 metų. Nors daugiausiai pacientų – 16-17-mečiai, nemažai atvežama ir 14-15-mečių. Pasak jos, į ligoninę dėl apsinuodijimo patenkančių vaikų statistikos tendencijos pastaruosius metus stabiliai nesikeičia. Kasmet čia patenka 60-70 pacientų. Medikai jau gali nuspėti, kuriomis dienomis jų sulauks daugiau: per didelius koncertus, per Naujuosius metus, mokslo metų pabaigoje, savaitgaliais. „Rugsėjo 1-ąją, uždraudus alkoholio pardavimą, būna tik atsitiktiniai atvejai, anksčiau tikrai būdavo daugiau. Tačiau pavasarį, atšilus orams, jaučiame pagausėjimą.

Kauno klinikų gydytojas toksikologas Jonas Šurkus, paklaustas, kaip vertina Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtas rekomendacijas, pagal kurias saugi alkoholio dozė laikoma du gryno alkoholio vienetai moteris ir keturi vyrams (vieną vienetą atitinka 100 ml vyno, 30 ml stipraus gėrimo ir beveik 300 ml alaus), medikas teigė nesantis abstinentas, tačiau patarė atsiminti, kad alkoholis – iš esmės pavojinga medžiaga ir absoliučiai saugių dozių negali būti. Pasak jo, jei žmogus fiziškai nesubrendęs, alkoholis slopina vystymąsi, gali atsirasti psichinis atsilikimas, svorio ir ūgio nukrypimai. Tuo tarpu dėl psichologinės nebrandos daug greičiau vystosi pripratimas, todėl jis pritartų siūlymas leisti vartoti alkoholį ne nuo 18, o nuo 21 metų.

„Kaip sureaguos jaunas organizmas į alkoholį, kartais net sunku prognozuoti. Buvo atvejis, kai 17 ar 18 metų jaunuolis, kuris niekada iki tol nebuvo vartojęs alkoholio, pabandė su draugais, jam pasidarė labai bloga, supykino, draugai, kurie taip pat nebuvo labai patyrę, jį vežė gulintį ant nugaros, jis vėmė, užspringo ir mirė.“, – įspėjo J. Šurkus.

2012 m. organizacijos „Mentor Lietuva“ pristatytas tyrimas parodė, kad moksleiviai pradeda gerti alkoholį jau nuo 13-14 metų. Per trejus metus vartojančiųjų alkoholį padaugėjo beveik 2,5 karto (nuo 16,1 proc. iki 38,1 proc.). Rezultatai taip pat atskleidė, kad paaugliams šeima yra viena svarbiausių vertybių, todėl šeimos įtaka žalingų įpročių formavimuisi labai didelė.

Tyrimo metu 13 Kauno mokyklų 7-8-tų klasių moksleiviai buvo apklausti 3 kartus – 2009, 2010 ir 2011 m.

2009 m. per 30 paskutinių dienų ragavę alkoholio prisipažino 13,4 proc. 13-14 metų berniukų ir 18,8 proc. mergaičių, 2010 m. – atitinkamai 26,1 ir 26,4 proc., 2011 m. – 37,5 ir 38,9 proc. 12,4 proc. berniukų ir 4,6 proc. mergaičių pernai per minėtą laikotarpį alkoholį vartojo 6 ar daugiau kartų. 2009 m. tokių buvo tik 1,9 proc. berniukų ir 1,1 proc. mergaičių.

15,5 proc. alkoholį vartojančių moksleivių teigė, kad tėvai jiems tai daryti leidžia. Tarp negeriančiųjų tokių buvo 5,5 proc. Visgi dauguma tėvų tokio savo atžalų elgesio netoleruoja (50,2 proc. tėvų draudžia vartoti alkoholį tai darantiems ir 65,8 proc. – nevartojantiems alkoholio).

52,2 proc. alkoholį vartojančių paauglių teigia patiriantys santykių problemų su tėvais, tarp nevartojančiųjų alkoholį tokių yra 37,9 proc. Problemas su draugais patiria atitinkamai 46,6 ir 33 proc., problemas su mokytojais – 35,9 ir 22,7 proc. moksleivių.

http://www.delfi.lt/news/daily/health/paauglius-blaivinantys-medikai-atskleidzia-savo-kasdienybe-ka-alkoholis-paveikia-pirmiausiai.d?id=63781524

***

Moteriai, kurios smegenys buvo mirusios, gimė kūdikis.

http://www.lrytas.lt/-13922110271390953785-moteriai-kurios-smegenys-buvo-mirusios-gimė-kūdikis.htm

http://www.lifesitenews.com/news/she-will-live-on-forever-within-iver-canadian-brain-dead-woman-gives-birth

***

Carlo Casini. Gyvybės šviesa žadina Europą. Visi nacionaliniai komitetai jau nusprendė įsteigti judėjimų už gyvybę Europos federaciją, kuri būtų pavadinta „Vienas iš mūsų“.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-02-11-carlo-casini-gyvybes-sviesa-zadina-europa/113920

***

Vašingtonas, D.C., 2014 02 11 (LSN) Praėjusiais metais nuo naujo ,,nuolatinės“ sterilizacijos priemonės Essure pernai 500 moterų turėjo komplikacijų. Facebooke yra net “Essure Problems” puslapis.

https://www.facebook.com/groups/Essureproblems/ 

http://www.lifesitenews.com/news/essure-sterilization-device-continues-to-maim-women-500-new-complaints-last

***

VANCOUVER, British Columbia, 2014 02 11 (LSN) Vankuverio vaikas pagal naują BC teisę turės 3 legalius tėvus.

http://www.lifesitenews.com/news/vancouver-baby-first-to-have-three-legal-parents-under-new-bc-legislation

***

(19+) Kinijoje valgo gimusias mergaites.

http://cs534208v4.vk.me/u235269482/videos/95d21dc126.480.mp4

***

JUVENALINĖ JUSTICIJA. Vokietijoje atimtus iš šeimos vaikus vedė auklėti į ,,tolerancijos namus“ – bordelį.

http://www.express.de/politik-wirtschaft/skandal-in-dormagen-offener-strafvollzug–betreuer-nimmt-jugendliche-mit-in-den-puff,2184,26099620.html 

http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1473-izjatyh-detej-vodjat-v-doma-tolerantnosti-bordeli

***

Krasnodariečiai atsakė švedų LGBT bendruomenei:

http://www.youtube.com/watch?v=B_rnddPzBvE

***

RU. Apie poabortinį sindromą.

http://video.yandex.ru/users/lushnikov-091/view/369

***

JAV vyskupų sekretorius: prieš pedofiliją Bažnyčia padarė daugiau nei bet kuri organizacija.

http://www.hli.org.pl/drupal/ru/node/8992

***

Prancūzų tėvai boikotuoja genderinės lygybės pamokas.

http://www.pro-life.by/antisemejnye-tehnologii/homosexuality/frantsuzskie-roditeli-bojkotiruyut-shkolnye-uroki-gendernogo-ravenstva/

***

ITALIJA. Lygių galimybių departamentas stumia LGBT režimo genderines doktrinas.

http://www.pro-life.by/antisemejnye-tehnologii/homosexuality/italiya-departament-ravnyh-vozmozhnostej-prodvigaet-gendernye-doktriny-lgbt-rezhima/

***

LATVIJA. Tėvų judėjimas: Mes turime apginti vaikus nuo LGBT diktato.

http://www.rubaltic.ru/article/kultura-i-istoriya/roditelskoe-dvizhenie-latvii-my-dolzhny-zashchitit-detey-ot-lgbti-diktata11022014/

***

Patr. Kirilas: niekada nebuvo vartojamas įstatymas pateisinti nuodėmę.

http://www.pro-life.by/life-protection/tserkov/patriarh-kirill-nikogda-zakon-ne-ispolzovalsya-chtoby-opravdat-greh/

***

PORTLAND, OR, 2014 02 11 (LSN) Buvusi ,,gender neutrali“ darbuotoja padavė buvusiems bosams ieškinį už $518 000, nes jie ją pavadino ‘lady’.

http://www.lifesitenews.com/news/gender-neutral-employee-quits-then-sues-former-bosses-for-518000-because-th

***

Moteris iš poligaminės šeimos pasakoja kas vyksta už uždarų durų.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2555160/Its-like-living-adultery-daily-basis-having-woman-come-home-Former-sister-wife-exposes-oppressive-realities-polygamy-wake-federal-ruling-decriminalizes-practice-Utah.html 

http://www.lifesitenews.com/news/former-sister-wife-polygamy-was-like-living-with-adultery-on-a-daily-basis

***

lzinios.lt 2014-02-10. Degtinė šienauja rusus dar jaunus. 5 proc. rusų vyrų miršta nesu­laukę 55-erių, daugiausia nuo alkoholio. Jungtinėje Karalys­tėje šis skaičius – 7 procentai. Dažniausia mirties priežastis – kepenų ligos ir apsinuodijimas alkoholiu. Daug žūva per avari­jas, nelaimingus atsitikimus ar­ba įsivėlę į muštynes. Tyrėjai iš trijų šalių – Rusijos vėžio centro Maskvoje, Oksfordo universiteto Jungtinėje Kara­lystėje ir Pasaulio sveikatos organizacijos vėžio tyrimo tarptautinės agentūros Prancūzijoje – 10 metų tri­juose Rusijos miestuose stebėjo 151 tūkst. suaugusiųjų gėrimo įpročius. Per tą laiką 8 tūkst. jų mirė. Tyrė­jai rėmėsi ir ankstesniais tyrimais, kai buvo apklausti 49 tūkst. mirusiųjų artimieji – jų buvo paprašyta papa­sakoti apie šių gėrimo įpročius.

http://lzinios.lt/lzinios/Pasaulis/degtine-sienauja-rusus-dar-jaunus/173199

***

2014-02-11. Kun. Robertas Grigas. Smurto prieš moteris propaganda.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-02-11-kun-robertas-grigas-smurto-pries-moteris-propaganda/113881

***

Tarptautinis fondas, kovojantis su žmogaus imunodeficito virusu (ŽIV) pranešė, kad šiomis dienomis išdalys visiems į olimpines žaidynes atvykusiems sportininkams prezervatyvus. Iš viso jų bus išdalinta 100 800, tad kiekvienam iš olimpiečių vidutiniškai atiteks po 36 prezervatyvus.

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/socis-2014/kiekvienam-lietuvos-olimpieciui-skirta-po-36-prezervatyvus-800-404816

***

2014-02-11. Girtas sūnus automobiliu partrenkė tėvą ir nuvažiavo.

http://kauno.diena.lt/naujienos/kriminalai/nusikaltimai/sunus-automobiliu-partrenke-teva-ir-nuvaziavo-615302

***

Apie Švč. M. Marijos juostos apsilankymą Rusijoje ir patirtus stebuklus.

http://www.youtube.com/watch?v=XEOaPVYNE-E

***

Sydney Morning Herald (Australija) Dėl gėrimo tarp jaunų moterų didėja kepenų ligos.

http://www.smh.com.au/national/alcoholic-liver-disease-on-the-increase-in-young-women-20140210-32cs7.html

***

Ankstyvos mirtys dėl alkoholio retina amerikiečių skaičių.

http://www.reuters.com/article/2014/02/04/us-alcohol-deaths-idUSBREA131KJ20140204

***

STV Glasgow. Net 9 m. vaikai pakliūna į ligonines dėl alkoholio.

http://glasgow.stv.tv/71756/

***

Alkoholis yra vėžio sukėlėjas. http://www.examiner.com/article/world-cancer-day-alcohol-is-a-carcinogen

***

NTAKD 2014 02 11. Neteisėtos alkoholio apyvartos Lietuvoje įvertinimo tyrimo rezultatai. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) užsakymu pirmą kartą buvo atliktas „Neteisėtos alkoholio apyvartos Lietuvoje įvertinimas“. Iki šiol Lietuvoje nebuvo patikimos metodikos neapskaitytam alkoholiui apskaičiuoti, todėl buvo galima manipuliuoti neapskaityto alkoholio vartojimo mąstais.

Tyrime buvo vertinamas visas neapskaitomas alkoholis, t.y. namų gamybos alkoholiniai gėrimai, nelegalios gamybos alkoholis, kontrabandiniai alkoholio produktai bei surogatinis alkoholis, neskirtas vartojimui (burnos skalavimo skystis, kvepalai ir odekolonai). Jo kiekio apskaičiavimui buvo panaudota Skandinavijos mokslininkų sukurta metodika, kurios pagrindą sudaro matematinis ARIMA metodas. Duomenų surinkimą bei analizę atliko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos tyrimų instituto mokslininkai bendradarbiaudami su Kauno technologijos universiteto matematikos specialistais. Pagrindiniu sveikatos rodikliu, po konsultacijų su Švedijos mokslininkais, buvo pasirinktas mirtingumas nuo kepenų cirozės.

Atlikus tyrimą buvo buvo gauti duomenys apie neapskaityto alkoholio suvartojimą Lietuvoje 1991-2010 m.. Nuo 2002 m. iki 2010 m. neapskaitomo alkoholio kiekis tenkantis vienam 15 metų ir vyresniam Lietuvos gyventojui sudarė mažiau negu 1 ltr. absoliutaus alkoholio: 2010 m. – 0,8 ltr., 2009 m. – 0,63 ltr., 2008 m. – 0,84 ltr., 2007 m. – 0,79 ltr.
Absoliutaus suvartojamo alkoholio, tenkančio 15 m. ir vyresniems gyventojams, kaita Lietuvoje 1991-2010 m.
Gautus minėto tyrimo rezultatus patvirtina ir kiti Departamento atlikti tyrimai bei valstybinių institucijų duomenys.

Departamento direktorius Zenius Martinkus pristatydamas tyrimus pabrėžia: „2012 m. Departamentas atliko psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo paplitimo Lietuvoje tyrimą. Pagal šį tyrimą per paskutiniuosius 12 mėn. alkoholinius gėrimus, nepaženklintus lietuviškomis banderolėmis, yra įsigiję tik 5,8 proc. 15–64 metų amžiaus šalies gyventojų. Tą taip pat patvirtina ir Policijos departamento duomenys – per 2010 m. Lietuvoje sulaikytų nelegalių alkoholinių gėrimų dalis, skaičiuojant nuo visų alkoholinių gėrimų pateiktų į mažmeninės prekybos rinką, sudarė tik 0,12 proc.“

Didžiausias nelegalaus alkoholio kiekis tenkantis vienam 15 metų ir vyresniam Lietuvos gyventojui buvo nustatytas 1995 metais. Tuo metu jis siekė 4,9 litro absoliutaus alkoholio vienam 15 m. ir vyresniam Lietuvos gyventojui. Po to, šis kiekis stabiliai mažėjo ir 2010 metais jau tesiekė 0,8 litro absoliutaus alkoholio. 1995 metais nelegalus alkoholis sudarė 45 proc. viso suvartojamo alkoholio, tuo tarpu 2010 metais nelegalus alkoholis besudarė tik 6 proc. bendro alkoholio suvartojimo.

Lietuvos padėtis susijusi su alkoholinių gėrimų vartojimu ir jo sąlygotomis pasekmėmis, nėra gera. Europos Sąjungos kontekste Lietuva pasižymi kaip viena iš šalių, patiriančių didžiausią su alkoholio vartojimu siejamą žalą.

Pasaulio Sveikatos Organizacija rekomendacijose, mokslinėse publikacijose ir alkoholio studijose ne kartą yra pabrėžusi, kad alkoholinių gėrimų kainos didinimas, kaip ir alkoholinių gėrimų prieinamumo mažinimas bei reklamos draudimas, yra efektyviausios alkoholio vartojimo mažinimo priemonės. Alkoholinių gėrimų kainos didinimas yra mažiausiai diskriminuojanti priemonė, pirmiausiai ir geriausiai paveikianti pažeidžiamiausias grupes.

http://www.ntakd.lt/index.php/naujienos/pranesimai-spaudai/1181-neteisetos-alkoholio-apyvartos-lietuvoje-ivertinimo-tyrimo-rezultatai

***

SIDNĖJUS, Australija,  2014 02 10 (LSN) – Aussie pora Renee Young ir Simon Howie iš Tregear laukiasi siamo dvynių. Jie atsisakė daktarų spaudimo daryti abortą.

http://www.lifesitenews.com/news/rare-conjoined-twins-pregnancy-to-proceed-despite-pressure-from-doctors-to

***

ROMA, 2014 02 10 (LSN) – Per pop. Jono Pauliaus II kanonizaciją balandžio 27 d. Romoje vyks Gyvybės savaitė su maršu Už Gyvybę gegužės 4 d. Ta proga LifeSiteNews.com, Human Life International, Family Life International New Zealand ir Iatalijos Gyvybės Maršo vadovai organizuoja tarptautinę Gyvybės gynėjų konferenciją, kuri vyks 14:30 val. Romos laiku.

http://www.lifesitenews.com/news/lifesitenews-to-host-international-pro-life-conference-after-john-paul-ii-c

***

Ispanijos vyskupas José María Gil Tamayo įspėjo apie naują ,,inkviziciją“, kuriai vadovauja JTO. Pilnas interviu ispaniškai:

http://noticias.lainformacion.com/policia-y-justicia/magistratura/gil-tamayo-alerta-de-una-inquisicion-laica-al-amparo-de-la-onu_yGhmQo4Onfx3vtXZrwCti4/

http://www.lifesitenews.com/news/spanish-bishop-warns-of-new-lay-inquisition-led-by-the-un

***

Ko gi reikia moterims per Šv. Valentino dieną? – Abortų!, – atsako Planned Parenthood prezidentė Cecile Richards.

http://www.lifesitenews.com/news/what-do-women-need-for-valentines-day-abortion-says-planned-parenthood-prez

***

,,Gimimo diena.“ Uždraustas per TV filmas.

http://www.youtube.com/watch?v=8PwWIxGtaqk

***

Bernardinai.lt, 2014-02-08. Trečia pagal dažnumą mirties priežastis – gydymo poveikis. Kokia yra trečia pagal dažnumą mirties priežastis išsivysčiusiame pasaulyje? Žinant, kad vėžys ir širdies kraujagyslių liga užima pirmas dvi pozicijas, tikriausiai trečiąją vietą paskirtumėte diabetui, insultui ar automobilių avarijoms. Ir klystumėte. Atsakymas yra „jatrogeninės“ mirtys – sukeltos medicininių klaidų, nepageidaujamo vaistų poveikio ar hospitalinių infekcijų.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/-/113817

***

Daugiavaikėms motinoms valstybines pensijas numatantis įstatymas diskriminuoja tėčius?

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/daugiavaikems-motinoms-valstybines-pensijas-numatantis-istatymas-diskriminuoja-tecius-56-404381

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63975460

***

Korupcija Harvardo universitete.

http://www.sveikata.org/korupcija-harvardo-universitete/

***

Ekspertai eu. 2014-02-08. Štai pensininkams teks laukti 3 metus, kol bus grąžintos nurėžtos pensijos, daugiavaikėms motinoms, kaip sako N. Puteikis, jos buvo užšaldytos, o Seimo nariai gana greitai priėmė sprendimą savo atlyginimą pasikelti po 1500 Lt. Valstybė 7 vaikų motinoms skiria valstybinę pensiją, o toms, kurios turi 5 ir 6 vaikus, užšaldė per krizę, nes neturi reikiamo darbo stažo. Jos prašė atšaldyti, politikai atsakė: „Mes neturime pinigų.“ Iš Seimo tribūnos sakiau, kaip jūs neturite pinigų, jeigu 150 milijonų litų ruošiatės išleisti vykdydami Konstitucinio Teismo sprendimą: ruošiatės pasididinti atlyginimus teisėjams ir sau, tai duokite 10 procentų nuo šitos sumos daugiavaikėms motinoms.

Latvijos Konstitucinio Teismo teisėjai, pamatę, kad Latvijos Seimas perkėlė krizės naštą ant pensininkų, sumažindami jiems pensijas, iš karto susirinko į neeilinį posėdį ir pripažino neteisėtu šitą sprendimą. Latvijos pensininkams nereikėjo nešti krizės naštos, ją neša turtingiausieji. Latvijos Konstitucijos dalis, kuria rėmėsi teismas, panaši į mūsų. Kodėl jų teisėjai gina nepasiturinčius žmones, teisingumą ir solidarumą, o mūsų ne? Jie (Lietuvos Konstitucinio Teismo teisėjai) pirmiausiai žiūri savo kišenės, juk jų sprendimas pirmiausiai juos pačius paliečia, kaip teisėjas gali būti teisėju savo paties byloje? Normalus Seimas po tokio sprendimo (atlyginimų pakėlimo) pakeistų visus Konstitucinio Teismo teisėjus. Deja, Lietuvoje Seimas toks pats, kaip ir tie teisėjai, – žiūri tik savęs ir savo interesų. Jam visiškai nusispjaut, kad ir toliau didinama turtinė nelygybė. Atotrūkis tarp daugiausiai ir mažiausiai uždirbančių didesnis negu Rumunijoje.

http://www.ekspertai.eu/nputeikis-apie-susimazinta-atlyginima-ir-skirtinga-nei-jo-partijos-pasirinkima-prezidento-rinkimuose/

***

Girtas apsaugininkas paspruko iš avarijos vietos.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/nelaimes/girtas-apsaugininkas-paspruko-is-avarijos-vietos.htm

***

Vaikai ir jų šešėlis:

http://www.youtube.com/watch?v=G4aTw-zEJZ8&feature=youtu.be

***

Balsas.lt 2014 02 09. Praleidus vakarą su kaljanu, galima gauti puokštę ligų – apsikrėsti lūpų pūsleline, tuberkulioze ar net hepatito virusu. Taip teigia Kauno visuomenės sveikatos biuro psichologė Rasa Vaitkienė. Anot jos, žmonės, rūkydami kaljaną, ne tik plaučius nupliko karštais dūmais, bet ir įkvepia jų tiek, kiek surūkius 100 cigarečių. R. Vaitkienės žiniomis, šiuose net ir per vandenį praėjusiuose dūmuose yra per 4 tūkst. įvairiausių cheminių medžiagų. „Net apie 70 iš jų gali sukelti vėžį. Be to, juose randama ir sunkiųjų metalų, kurie nusėda rūkančiojo organizme. Jei cigaretė rūkoma 5–7 minutes, tai vandens pypkė paprastai rūkoma iki valandos, vadinasi įkvepiamų dūmų kiekis padidėja daug kartų“, – aiškina specialistė.

http://www.balsas.lt/News/print/775143

***

SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Girtas sūnus motinai išmušė keturis dantis.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/girtas-sunus-motinai-ismuse-keturis-dantis.htm

***

SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Vaistus alkoholiu užgėręs vairuotojas užmušė du žmonės, bet nieko neprisimena?

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63970350

***

SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Garliaviškė dviem peiliais subadė sutuoktinio sėdmenis.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/garliaviske-dviem-peiliais-subade-sutuoktinio-sedmenis.htm

***

SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Pabradėje už vairo sulaikytas neblaivus pasienietis.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/pabradeje-uz-vairo-sulaikytas-neblaivus-pasienietis-59-404232

***

lrytas.lt 2014 02 09. Žmonės Madride šeštadienį, vasario 8 d., išėjo į gatves, reikalaudami teisės į abortus. Demonstrantai laikė rankose plakatus, nukreiptus prieš dešiniųjų konservatorių parlamentarus ir Katalikų bažnyčią. Premjero Mariano Rajoy konservatorių vyriausybė prieš pat Kalėdas pritarė įstatymo projektui, kuriuo remiantis, nėštumą ateityje bus galima nutraukti tik išprievartavimo atveju arba jei kils grėsmė būsimosios motinos sveikatai. Vaisiaus apsigimimas tuo tarpu nėra priežastis daryti abortą.

Įstatymo projektui dar turi pritarti parlamentas.

Prieš tai buvusi socialistų vyriausybė 2010 metais priėmė įstatymą, leidžiantį abortus iki 14 nėštumo savaitės. Šis terminas gali būti pratęstas iki 22 savaičių, jei kyla pavojus moters sveikatai arba yra požymių, jog vaisius yra labai apsigimęs.

http://www.lrytas.lt/-13919288711391428372-žmonės-madride-išėjo-į-gatves-reikalaudami-teisės-į-abortus.htm

***

propatria.lt Gregoras Puppinckas. Europa: nyksta „teisė“ į abortą. „Teisė į abortą“ nyksta tiek Europoje, tiek Jungtinėse Valstijose. Tai paaiškina, kodėl Prancūzijos vyriausybė nusprendė ją sutvirtinti.

Kasmet Europoje įvykdoma apie 2 milijonus legalių abortų. Šiandien vos trečdalis Europos šalių vis dar draudžia abortą pagal pareikalavimą. Tačiau šalių, kurios pirmosiomis nėštumo savaitėmis abortus leidžia tik esant tam tikroms sąlygoms, skaičius gali padidėti. Pastaraisiais metais vis daugiau Europos valstybių ir JAV valstijų iš naujo pradeda debatus abortų klausimu ir griežtina savo teisės aktus.

Be simboliškai svarbaus Ispanijos atvejo, kur įstatymu draudžiami abortai pagal reikalavimą, Britanijos parlamentas svarsto galimybę paankstinti ribą, nuo kurios nebegalima atlikti aborto – tam pritaria ir dabartinis šalies premjeras.

Norvegija 2014 metų sausio pradžioje visiškai uždraudė abortus po 22 savaitės – Pasaulio sveikatos organizacijos nustatytos ribos, nuo kurios kūdikis gali išgyventi ne gimdoje.

Šveicarijos gyventojams pavyko inicijuoti referendumą, reikalaujant uždrausti valstybinį finansavimą abortams pagal pareikalavimą. Šveicarai šiuo klausimu balsuoja vasario 9 dieną.

Lietuvos parlamentas šiuo metu svarsto įstatymo projektą, kuriuo, sekant Lenkijos teisės aktų pavyzdžiu, būtų uždrausti abortai pagal pareikalavimą. Remiamam kelių politinių partijų projektui jau pritarta komitete.

Latvijos parlamentas praėjusiais metais taip pat vėl atnaujino diskusijas dėl abortų. Čia siekiama, kad prieš įvykdant abortą turėtų būti atliktas visapusiškas socialinis interviu su moterimi.

Makedonija 2013-ųjų sausio 10 dieną taip pat priėmė naują įstatymą, žymiai padidinantį gyvybės apsaugą po 10-os savaitės. Nuo 2011-ųjų Rusijos valdžia ėmė vykdyti politiką, kurios tikslas – nustoti naudoti abortus kaip kontracepcijos metodą. Sovietinis režimas buvo tai taip „normalizavęs“, kad kasmet buvo atliekama po 4 milijonus abortų. Šis skaičius sumažėjo iki 1,3 milijono – tai tiek pat, kiek kasmet pagimdoma vaikų. Turkijoje 2012-ųjų gegužę vyriausybė pranešė apie planus paankstinti abortų atlikimo ribą nuo dešimties iki šešių ar keturių savaičių. Tačiau dėl stipraus Europos spaudimo šių planų atsisakyta.

Ši tendencija dar labiau jaučiama Jungtinėse Valstijose, kur tik 12 proc. visuomenės vis dar laiko abortus priimtinais moraliniu atžvilgiu. Tarp 2010 ir 2013 metų JAV valstijos priėmė 205 naujus abortus ribojančius teisės aktus – daugiau nei per visą praėjusį dešimtmetį. Pokyčiai yra tiek įspūdingi, kiek ir fundamentalūs. Taigi „teisė į abortą“ nyksta dėl dviejų galingų priežasčių. Dėl patirties – nes liberalūs teisės aktai pasirodo nepatenkinami – ir dėl teorinės priežasties – mokslo pažanga verčia pastūmėti žmogiškumo pradžią prieš gimimo momentą. „Teisės į abortą“ nykimas kelia visuomenei daugiau iššūkių nei jos įsitvirtinimas, nes jis reikalauja, kad būtume žmogiškesni, atsakingesni ir vieningesni, kad pripažintume ir priimtume kiekvieno žmogaus gyvybę.

http://www.propatria.lt/2014/02/gregor-puppinck-europa-nyksta-teise-i.html

***

Šveicarijos Bazelio miesto pradinių klasių mokinukams skirtos vaizdinės priemonės. DĖMESIO S-18.

http://oxyxo.ru/13582-plyushevye-genitalii-dlya-shveycarskih-shkolnikov.html

***

Lietuvių pasirinkimas – gerti, kol pagerės gyvenimas.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/komentarai/lietuviu-pasirinkimas-gerti-kol-pageres-gyvenimas.htm

***

Konservatorių pasiūlymas: ir stiprus, ir silpnas alkoholis – tik nuo 20 metų.

http://www.balsas.lt/News/print/774800

***

LR SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Girtas vyras įtariamas žmonos sūnui sulaužęs ranką.

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63964184

***

LR SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Tragiškos patirtys: kaip alkoholis motiną paverčia monstre.

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63963720

***

LR SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. Kaip jaučiasi vaikas, kurio namuose geriamas alkoholis.

http://www.tavovaikas.lt/mokinys/pradinukas/kaip-jauciasi-vaikas-kurio-namuose-geriamas-alkoholis.d?id=63938502

***

Delfi.lt. 13 – tokiam skaičiui Vilniaus vaikų pastaraisiais metais nustatytas sifilis. Koks realus nepilnamečių sergamumas lytiškai plintančiomis ligomis, gydytoja nesiėmė spręsti, nes „galima kalbėti tik apie tai, kas užregistruojama, o tai – ledkalnio viršūnė“.

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63704136

***

JAV širdies draugija paskelbė, kad kontraceptikai dvigubai padidina širdies infarkto tikimybę.

http://www.lifesitenews.com/news/american-heart-association-warns-hormonal-contraceptives-nearly-doubles-str

***

Dėl homoseksualų grasinimų buvo atšaukta Meksiko konferencija kaip įveikti trauką tos pačios lyties asmenims.

http://www.lifesitenews.com/news/mexico-conference-on-overcoming-same-sex-attraction-cancelled-after-homosex

***

Ispanijos prokuratūrą po homoseksualų skundų ėmėsi nagrinėti naujo kardinolo Fernando Sebastian Aguilar pasisakymą, kad homoseksualumas yra ,,defektuotas būdas išreikšti seksualumą.“

http://www.lifesitenews.com/news/spanish-prosecutor-to-investigate-cardinal-elect-for-calling-homosexuality

***

Planned Parenthood sutiko sumokėti $2 milijonus Tonya Reaves, 24 m. moters, kuri mirė 2012 m. nuo aborto, šeimai.

http://www.lifesitenews.com/news/breaking-planned-parenthood-to-pay-2-million-in-wrongful-death-of-tonya-rea

***

Sakoma, kad, Floridos striptizo šokėja Danielė jau 7 mėn. nėščia nuo Indiana Pacers žaidėjo Paul George. Nepaisant George siūlomo milijono už abortą, ji atsisako jį daryti.

http://www.lifesitenews.com/news/stripper-refuses-nba-stars-1-million-bribe-to-abort-his-child-report

***

NIUJORKAS, 2014 02 06 (LSN) – Naujas Niujorko meras tęsia kovą prieš Gyvybės ir tradicinės Šeimos gynėjus. Jis tapo pirmasis meras, kuris per 20 m. laikotarpį pirmą kartą boikotavo Šv. Patriko paradą neva už tai, kad organizatoriai neleis nešti sodominių ženklų.

http://www.lifesitenews.com/news/new-york-city-mayor-to-skip-st.-patricks-day-parade-over-ban-on-pro-gay-sig

***

Prieš 5 m. abortavau savo sūnų Luką. Ši dėžutė yra tai, ką jam sakau. 

http://www.lifesitenews.com/news/five-years-ago-today-i-aborted-my-son-luke-here-is-what-i-would-say-to-him

***

VANCOUVER, 2014 02 06 (LSN) – REAL Women of Canada kaltina Vankuverio miesto tarybą už mokesčių pinigų taškymą finansuojant ,,gėjų teisių“ lobistų kelionę į Sočio olipmiadą.

http://www.lifesitenews.com/news/pro-family-group-blasts-vancouver-city-council-for-tax-funded-gay-activist

***

HOLLYWOOD, 2014 02 06 (LSN) – Tikėjimo tema sukurtas filmas gali prarasti Oskaro nominaciją dėl lobistinės taktikos. Tačiau pedofilija tam ne kliūtis.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BWVyVMbSzM4 

http://www.lifesitenews.com/news/hollywood-strips-christian-song-of-oscar-nomination-but-celebrates-pedophil

***

BLACKBURN, UK, 2014 02 06 (LSN) – 13 m. berniukas dėl pornografijos žiūrėjimo išprievartavo savo 8 m. sesutę. Magistrato teismas pripažino jį kaltu.

http://www.lifesitenews.com/news/13-year-old-boy-pleads-guilty-after-trying-out-porn-moves-on-8-year-old-sis

***

HLI prezidentas kun. Shenan Boquet: JTO raginimas keisti katalikišką moralinį mokymą yra puolimas prieš religijos laisvę.

http://www.lifesitenews.com/news/uns-call-for-changes-in-catholic-moral-teaching-is-an-egregious-attack-on-r

***

Prezidentas Reagan: ‘žmogaus gyvybės šventa vertė’

http://www.lifesitenews.com/news/reagans-legacy-the-sacred-value-of-human-life

***

Sutrikusio intelekto vaikus auginančioms šeimoms valdžia siūlo tiesiog atsikratyti neįgaliais vaikais.

http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/sveikata/sutrikusio-intelekto-vaikus-auginancioms-seimoms-valdzia-siulo-tiesiog-atsikratyti-neigaliais-vaikais-541-403658

***

Alkas.lt, 2014 02 06. Europos parlamentas nutarė primesti ES šalių piliečiams homoseksualistų ideologinį diktatą? Vasario 4 d. Europos Parlamentas, praėjus tik dviems mėnesiams po skandalą sukėlusio parlamentarės Editos Estrelos rezoliucijos atmetimo, pritarė kitai skandalingai austrų parlamentarės Ulrikės Lunaček rezoliucijai. Ši rezoliucija ragina Europos Sąjungą ir jos valstybės parengti veiksmų planą, skirtą apsaugoti lytinių marginalų: lesbiečių, gėjų, vadinamųjų biseksualių, translyčių ir interseksualių (LGBTI) asmenų teises.

Pagal šią rezoliuciją ES valstybės turi pripažinti homoseksualistų santuokos liudijimus, jei tokie išduoti. Tai reiškia pavyzdžiui, jei Lietuvoje vienos lyties žmonės negali susituokti, tai Lietuva turėtų pripažinti homoseksualistų sąntuoką, jei jie susituokė kitoje valstybėje.

Vaikai turi būti šviečiami, pasakojant jiems kad vienos lyties poros egzistuoja ir, kad tai yra normalu. O vadinamiesiems transeksualams turėtų būti suteikta visišką laisvę pasikeisti pasą.

K. Paulikė: Europos Parlamentas šią Lunaček rezoliuciją priėmė praėjus tik dviems mėnesiams po skandalą sukėlusio parlamentarės Editos Estrelos bandymo savo rezoliucija ES šalims narėms primesti protu nesuvokiamą privalomą vaikų tvirkinimo ugdymo įstaigose programą, pagal kurią vaikai nuo gimimo turi būti mokomi masturbuotis. M. Kundrotas: V. Landsbergis – liūdnai nustebino. Prisigyvenome, jog lenkas antivalstybininkas balsuoja teisingiau už Atkuriamojo Seimo pirmininką. Lieka viltis, jog pastarasis supainiojo mygtukus, jei taip, išėjimas į užtarnautą pensiją – pačiu laiku, jei ne per vėlai. „Tvarkos ir teisingumo“ atstovai – Rolandas Paksas ir Juozas Imbrasas – taip pat balsavo prieš. Tai džiugina, bet vis kirba klausimas – ką jų partijoje veikia juvenalinės justicijos avangardistė Ona Valiukevičiūtė? Ar nėra taip, jog ši partija pragmatiškai sveria balsus, siekdama susižerti juos iš skirtingų visuomenės stovyklų? Akivaizdus vienas faktas, jog didžiuma Lietuvos parlamentinių partijų atstovauja ne tiek Lietuvos piliečiams, kiek saviems tarptautiniams internacionalams ir lobistinėms grupėms. Doros, šeimos, lyties ir gyvybės klausimais jos arba stokoja vieningos, tvirtos pozicijos, arba atvirai joms priešiškos.(video)

http://alkas.lt/2014/02/06/europos-parlamentas-nutare-primesti-es-saliu-pilieciams-homoseksualistu-ideologini-diktata-video/

***

LR SEIMO ĮSTATYMAIS NUGIRDYTA LIETUVA. Neblaivus kupiškėnas sužeidė policininką.

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63942418

***

Panevėžyje avariją sukėlęs neblaivus kupiškėnas: baudų niekada nemoku, o išgėręs vairuosiu ir toliau.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/panevezyje-avarija-sukeles-neblaivus-kupiskenas-baudu-niekada-nemoku-o-isgeres-vairuosiu-ir-toliau-59-403510

***

10 priežasčių moterims mesti rūkyti.

http://www.15min.lt/naujiena/zvalus/sveika-gyvensena/10-priezasciu-moterims-mesti-rukyti-765-402647

***

Respublika.lt 2014 02 05. Ričardas Čekutis. Proto užtemimas. Užvakar Europos Parlamentas priėmė skandalingosios austrės Ulrikės Lunaček (Ulrike Lunacek) rezoliucijos pagrindu suformuotą neva „kompromisinį“ pasiūlymą, kuriuo ES priklausančios valstybės raginamos parengti „veiksmų planą“, kaip iškelti homoseksualistų teises virš visų kitų piliečių teisių, griauti normalias šeimas ir netgi priversti valstybes nares talkinti varant homoseksualizmo propagandą.

Pirmiausia balsavimui EP buvo pateiktas vadinamosios euroskeptikų frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa“ rezoliucijos projektas, kuriame nėra jokios homoseksualistus liaupsinančios propagandos, tačiau projektas balsavimu buvo atmestas. Tuomet priimtas neva kompromisinis U.Lunaček inicijuotos rezoliucijos „Dėl ES kovos su homofobija ir diskriminacija dėl seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės veiksmų plano“ variantas, susitarus didžiosioms EP frakcijoms. Tačiau jis labai mažai kuo skiriasi nuo pirminio U.Lunaček varianto, trypiančio pamatines tradicines vertybes. Tad užvakar už homoseksualizmo propagandą balsavo 394 europarlamentarai, prieš buvo 176, susilaikė 72.

U. Lunaček siūlo į kovos su rasizmu ir ksenofobija teisės aktus įtraukti ir „nusikaltimus dėl lytinės orientacijos bei lytinės tapatybės“. Valstybės raginamos nustatyti arba persvarstyti teisines lyties pripažinimo procedūras. Perkėlus rezoliuciją į nacionalinę teisę, būtų galima kaitalioti lytį kaip kojines, o visų homoseksualizmo pakraipų sugyventiniai būtų prilyginami šeimoms.

Taip pat siekiama mokyklose diegti ir atitinkamas „jaunimo ugdymo programas“. Tai reiškia, kad nuo mažų dienų vaikams mokymo įstaigose būtų brukama homoseksualizmo propaganda. Beje, vien tik Prancūzijoje šį savaitgalį į gatves išėjo mažiausiai pusė milijono žmonių, kurie aiškiai pasakė, kas yra šeima. Prieš U.Lunaček rezoliuciją milžiniškos demonstracijos vyko ne tik Paryžiuje ar Lione, bet ir Briuselyje, Bukarešte, Varšuvoje ir Romoje.

Trys mūsų šalies atstovai balsavo už U.Lunaček pagrindu parengtą rezoliuciją. Leonidas Donskis, Liberalų sąjūdis. Vytautas Landsbergis, Tėvynės sąjunga-krikščionys demokratai. Justas Vincas Paleckis, Socialdemokratų partija.

Prieš homoseksualizmo propagavimą balsavo šie mūsiškiai. Rolandas Paksas, partija „Tvarka ir teisingumas“. Laima Liucija Andrikienė, Tėvynės sąjunga-krikščionys demokratai. Juozas Imbrasas, partija „Tvarka ir teisingumas“. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Tėvynės sąjunga-krikščionys demokratai. Algirdas Saudargas, Tėvynės sąjunga-krikščionys demokratai. Valdemaras Tomaševskis, Lenkų rinkimų akcija.

Balsavime nedalyvavo arba nebalsavo: Vilija Blinkevičiūtė, Socialdemokratų partija (Nedalyvavo sesijoje, nes sunkiai serga); Justina Vilkauskaitė-Bernard, Darbo partija.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/proto_uztemimas/

***

5 vaikų mamą valstybė remia 320 litų – motinystės ir kitos pašalpos jai nepriklauso.

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63930324

***

Bernardinai.lt Laima Švedienė. Neplanuotas nėštumas: kaip priimti gyvybę? „Jei gimtų tik suplanuoti vaikai, tai žemė būtų pustuštė,“ – įsitikinusi ką tik įkurto Vilniaus Krizinio nėštumo centro konsultantė Laima Švedienė.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-02-05-neplanuotas-nestumas-kaip-priimti-gyvybe/113645

***

Popiežiaus Pranciškaus žinia 22-osios Pasaulinės ligonių dienos (2014 m. vasario 11 d.) proga Tikėjimas ir meilė: „Mes turime guldyti gyvybę už brolius“

http://www.katalikai.lt/index.php?id=6&nid=10173

***

Respublika.lt, 2014 02 04, Kiaušidžių vėžio diagnozę Lietuvoje kasmet išgirsta 400-450 moterų. Keturioms iš penkių pacienčių liga nustatoma vėlyvoje – trečioje arba ketvirtoje – stadijoje. Kiaušidžių vėžys yra aštuntasis pagal dažnumą moterims diagnozuojamas vėžys ir septintoji dažniausia mirties nuo vėžio priežastis tarp moterų visame pasaulyje. Kiekvienais metais pasaulyje kiaušidžių vėžys diagnozuojamas 230 tūkst.moterų.

Kiaušidžių vėžiu dažniausiai serga darbingo amžiaus moterys (amžiaus vidurkis – 35-45 metai).

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/mokslas/sveikata/kiausidziu_vezio_diagnoze_kasmet_isgirsta_400450_moteru/

***

JUVENALINĖ JUSTICIJA. CHATHAM-KENT, Ontario, 2014 02 05. Ontarijo teisėjas dėl nepriežiūros iš 2 žydų ultra ortodoksų šeimų atėmė 13 vaikų. Žydų bendruomenė “Lev Tahor,” (tyra širdis) neigia buvus nepriežiūrą.

http://www.lifesitenews.com/news/ontario-judge-orders-13-children-from-jewish-community-into-foster-care-fam

***

Vašingtono valstijos Atstovų rūmai nubalsavo, kad motinystės draudimo kompanijos padengtų ir abortų išlaidas.

http://www.lifesitenews.com/news/washington-state-house-passes-bill-forcing-insurance-companies-who-cover-ma

***

JAV. Pietų baptistų konvencija savo prioritetais laikys negimusių vaikų apsaugą ir santuokos apsaugą.

http://erlc.com/documents/pdf/20140203_Legislative%20Agenda_2014.pdf 

http://www.lifesitenews.com/news/protecting-life-marriage-top-southern-baptists-2014-legislative-agenda

***

UNESCO raportas skelbia, kad mergaites privaloma mokyti kur pasidaryti abortus.

http://www.lifesitenews.com/news/unesco-report-says-girls-should-be-taught-how-to-get-abortions

***

VICTORIA, British Columbia. Kanadietis, kuris palaiko dirbtinai žmonos gyvybę, siekia išsaugoti savo negimusį 27 savaičių vaiką. Paramos sulaukia iš viso pasaulio.

http://www.lifesitenews.com/news/canadian-man-fighting-for-unborn-son-inside-brain-dead-wife-receives-global

***

Kanzaso mokykloje 13-mečiams rekomenduoja ir analinį seksą.

http://www.lifesitenews.com/news/kansas-school-in-furor-over-poster-encouraging-anal-sex-grinding-touching-e

***

WARWICKSHIRE, UK. Tyrimas. 2/3 abortus darančios moterys vartojo kontracepciją.

http://www.lifesitenews.com/news/two-thirds-of-women-seeking-abortions-were-using-contraception-britains-lar

***

VR 2014 02 03 „Gyvybės diena“. Italijoje sekmadienį, vasario 2 d., buvo minima „Gyvybės diena“. Šiemetinės dienos tema „Kurti ateitį“. Šventasis Tėvas dienos proga pasveikino gyvybės apsaugos ir ugdymo srityse besidarbuojančias asociacijas, sąjūdžius ir kultūrinius centrus, drąsino jų veiklą bei pakvietė visus savo gyvenimo aplinkoje gyvybę mylėti ir jai tarnauti, ją priimti ir gerbti, ypač kai ji pažeidžiama ir reikalauja atidos ir globos, pradedant nuo pirmųjų akimirkų motinos įsčių iki pat pabaigos šioje žemėje. Romos vyskupas Šventasis Tėvas padėkojo savo vikarui ir visiems, kurie rūpinosi Gyvybės dienos šventimu.

http://lt.radiovaticana.va/news/2014/02/03/„gyvybės_diena“_italijoje_/lit-769886

***

VR. JTO raportas rodo neigiamą nusistatymą Vatikano vaikų apsaugai.

http://en.radiovaticana.va/news/2014/02/05/un_report_shows_negative_approach_to_vatican_child_protection/en1-770613

***

VR. Arkivyskupo Tomasi atsakas į JT raportą.

http://en.radiovaticana.va/news/2014/02/05/archbishop_tomasi_reacts_to_un_report_observations/en1-770552

http://en.radiovaticana.va/news/2014/02/05/holy_see_responds_to_un_committee_on_rights_of_the_child/en1-770487

***

JT moko Katalikų Bažnyčią dėl abortų, homoseksualumo.

http://www.lifesitenews.com/news/un-report-demands-catholic-church-change-teaching-on-homosexuality-abortion

***

Foto iš Prancūzijos šeimos gynėjų demonstracijos.

http://www.lifesitenews.com/news/french-gvmt-withdraws-anti-family-law-after-hundreds-of-thousands-march-in

***

NEW ORLEANS, LA. million Planned Parenthood planuoja statyti abortariumą Big Easy, New Orleans už $4.2 milijonų. Arkivyskupas Gregory M. Aymond paskelbė laišką http://clarionherald.info/clarion/index.php/news/archbishop-aymond/2992-planned-parenthood-abortion-clinic-we-cannot-cooperate-with-evil, kviečiantį boikotuoti visus biznierius, kurie prisideda prie jo statybos.

http://www.lifesitenews.com/news/catholic-archbishop-leads-boycott-of-businesses-building-planned-parenthood

***

Briuselis. 2014 02 04. Šiandien Europos Parlamentas priėmė Ulrike Lunacek raportą “Roadmap for LGBTI Rights,” kuriuo reikalaujama visoms ES narėms įvesti homoseksuališką gender ideologiją. Už balsavo 394, prieš 176 ir 72 susilaikė.

http://www.lifesitenews.com/news/gay-rights-must-be-pushed-by-all-eu-states-report-passed-in-european-parlia

http://www.europeandignitywatch.org/day-to-day/detail/article/lunacek-answers-her-critics-and-confirms-this-report-does-not-promote-equality-for-all-but-spec.html

***

EDINBURGH. 2014 02 04. Škotijos parlamentas 105-18 balsais šiandien patvirtino sodomines ,,santuokas“.

http://www.lifesitenews.com/news/scottish-parliament-passes-gay-marriage-105-18

***

Kuo smirda mokslui remti skirti pinigai?

http://www.zaliojilietuva.lt/kuo-smirda-mokslui-remti-skirti-pinigai-3026.html

***

Paul Swope. Abortas: komunikacijos fiasko.

http://www.propatria.lt/2014/02/paul-swope-abortas-komunikacijos-fiasko.html

***

Prancūzijos prezidentas po protestų atsitraukė dėl šeimos politikos

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/prancuzijos-prezidentas-po-protestu-atsitrauke-del-seimos-politikos-57-403087

***

Sekmadienį, 2014 m. vasario 2 d., Paryžiuje demonstracijoje prieš sodomitines ,,santuokas“ dalyvavo apie 500 000 žmonių.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zltge_5MfxM  http://www.pro-life.by/antisemejnye-tehnologii/homosexuality/semya-obrazovanie-solidarnost-dostoinstvo-i-polmilliona-chelovek/

 LT TV savininkai tokias žinias cenzūruoja ir Lietuvoje nerodo.

***

lrytas.lt, 2014 02 03. Prancūzijoje – protestas prieš gėjų santuokas. Daugiau kaip 100 tūkst. konservatyvių pažiūrų prancūzų sekmadienį, vasario 2 d., žygiavo Paryžiaus ir Liono gatvėmis kaltindami prezidento Francois Hollande’o vyriausybę „šeimos fobija“ – dėl gėjų santuokų legalizavimo ir kitos planuojamos politikos, kuri, pasak jų, pakenks tradicinėms šeimoms.

http://www.lrytas.lt/-13914212041391297726-prancūzijoje-protestas-prieš-gėjų-santuokas.htm

***

Euro-degradacija. Italijos Kasacinis teismas tvirkinamuosius santykius tarp 60 m. vyro ir 11 m. mergaitės įvertino kaip tikrą meilę. Tai ne pirmas atvejis kai Europos teismai išteisina pedofilus.

http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1465-evrodegradatsija-sud-priznal-otnoshenija-60-letnego-muzhchiny-i-11-letnej-devochki-ljubovju

***

Latvijoje reikalaujama atmesti Europos rezoliuciją dėl homofobijos išrovimo.

http://rus.delfi.lv/news/daily/politics/v-latvii-trebuyut-otklonit-evropejskuyu-rezolyuciyu-ob-iskorenenii-gomofobii.d?id=44098765

Pro Vita , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra