Pro Vita nr. 3

Autorius: Data: 2014-01-20 , 19:17 Spausdinti

Šiuo metu žiniasklaidos erdvėje pasirodė pernelyg daug straipsnių ie perdėtą vyro smurtą šeimoje. Kodėl? Panašu, kad tai daroma pagal už ymą siekiant prijaukinti, pripratinti, nuteikti ir rengiant liaudį demonišk JUVENALINĖS JUSTICIJOS priėmimui Lietuvoje. 

OKLAHOMA CITY, OK, 2014 01 15. Oklahomos valstija 2004 m. patvirtino 75% referendumo balsų konstitucinę pataisą, apsaugančią tradicinę santuoką. Tačiau antradienį, sausio 14-ąją, federalinis teisėjas Terence Kern panaikino žmonių demokratišką sprendimą

http://www.lifesitenews.com/news/the-majority-view…must-give-way-judge-str ikes-down-oklahoma-constitutiona

Mokslininkė: nesame „savižudžių tauta

http://www.alfa.lt/straipsnis/15272675/mokslininke-nesame-savizudziu-tauta

Maskvoje lankėsi 3 Karalių dovanos, atvežtos iš Graikijos Afono. Jos sumušė piligrimų skaičiaus rekordus. Eilėje laukti teko 9 valandas. Iš Graikijos ši relikvija išvyko pirmą kartą. Iš 10 skrynučių atvko viena. 

http://www.kp.ru/daily/26180.5/3069460/

2014 m. sausio 18-24 Trijų karalių dovanos bus Minske, o 24-30 d. Kijeve.

С 8 по 24 января Дары волхвов будут пребывать в Минске. Доступ к святыне в Доме Милосердия будет открыт: 18-23 января — с 8:00 д&#108 ; 22:00, 24 января — с 8: 0 до 14:00. Адрес: ул.Ф. Скорины, 11. 24 января ковчег перевезут в Киев. В Успенском Соборе Киево-Печер&#108 9;кой лавры афонская святыня пробудет до 30 января. Доступ к Дарам будет открыт: 25-29 января — с 8:00 д&#108 ; 22:00, 30 января — с 8: 0 до 14:00. Адрес: ул. Лаврская, 15. 

http://честные-д&#107 2;ры-волхвов.р&# 1092;/

Genderizmas Lenkijos darželiuose

http://www.youtube.com/watch?v=OyGb7JtKRkA

Net 27 Nobelio premijos laureatai pasirašė V. Putinui atvirą laišką, kad atšauktų įstatymą, kuriuo draudžia homoseksualizmo propaganda nepilnamečiams. 

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/27-nobel-laureates-join-sir-i an-mckellen-to-protest-over-russias-gay-propaganda-ban-9057275.html

Maskva. Iš visų postų buvo išmestas protodiakonas Andrejus Kurajevas. Pasak jo, už kovą su „žydruoju lobiu“. http://diak-kuraev.livejournal.com/

SALE LAKE CITY. Mormonų vyresnieji nustatė, kad vienlytės „santuokos“ nebūtų teikiamos mormonų institucijose ir jų neatlikinėtų mormonų dvasininkai.

http://www.lifesitenews.com/news/we-insist-on-right-to-defend-traditional-ma rriage-mormon-church-issues-stro

Lenkų kantrybė išseko: neblaiviems vairuotojams – tūkstantinės baudos ir teisių atėmimas iki 15 metų.

http://m.delfi.lt/auto/article.php?id=63711726

http://m.delfi.lt/auto/article.php?id=63711726

Kreipimasis dėl Azartinių lošimų įstatymo redakcijos, 2014 m. sausio 3 d. Nr. 1-11/14
Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei
Lietuvos Respublikos Seimo frakcijų vadovams
Galiojantis Azartinių lošimų įstatymas turėtų būti tobulinamas rūpinantis moralinėmis vertybėmis ir žmonių dvasine sveikata, ypač sa gant nepilnamečiu asmenis. Raginame Jus nepritarti parengtiems įstatymo pakeitimams, kuri žymia padidintų azartinių lošimų prieinamumą ir jų neigiamą poveikį.

Arkivuskupas Sigitas Tamkevičius, Pirmininkas 

Azartiniai lošimai Lietuvoje – grėsmės, galimos priemonės joms sumažinti ir reali situacija. 

http://www.lpt.lt/lt/news/?cid=1&nid=1340

Bernardinai.lt 2014 01 13. Arkivysk. Sigitas Tamkevičius. Tegul ir šį kartą laimi Lietuva. Drauge su visais lietuviais, kalėjusiais už laisvės siekį, gerai žinomas nelaisvės skonį, bet taip pat žinau ir tai, kas gali pavergti žmogų net laisvoje šalyje. Šitas žinojimas šiandien neduoda ramybės. Mūsų žmones pavergia alkoholis, narkotikai, azartiniai lošimai, pinigai ir valdžios geismas. Sovietiniais laikais mes kaltinome okupacinę valdžią, kad ji Lietuvos žmones girdo alkoholiu ir siekia, kad jie nemąstytų ir būtų lengviau valdomi. Apmaudu, kad alkoholio naudojimo mastai laisvoje Lietuvoje yra tiesiog stichine tautos nelaime. (…) Šeimos griovėjai yra labai išradingi, kai po laisvės ir žmogaus teisių vėliava net maži vaikai stumiami į seksualinę vergovę. Geras, tvirtas ir atsakingas šeimas galės sukurti žmonės, ne savo aistrų vergai, bet dvasiškai brandūs žmonės. Jei neturėsime normalių šeimų neturėsime ir laisvos Lietuvos. Per maži mes esame, kad galima būtų eksperimentuoti su Lietuvos visuomene visokiomis Gender ir Happy Days programomis. Jau net Rusija yra išsigandusi dėl tragiškų demografinių rodiklių. Tuo tarpu Lietuvoje slapta, kad nekiltų visuomenės pasipriešinimo, praėjusią vasarą buvo įteisintas medicininis abortas. Kokios apgailėtinos netikros laisvė grimasos; šitaip elgiasi ne Lietuvai, bet pinigams tarnaujantys žmonės. Laisvos Lietuvos ateitį ir gerovę galės sukurti tik dvasiškai laisvi žmonės.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-01-13-sigitas-tamkevicius-tegul-ir -si-karta-laimi-lietuva/112667

Tiesos.lt, 2014 01 12. Neeilinėje sesijoje Seimas ketina padovanoti lietuviams 3500 naujų lošimo automatų. Vieni iš aktyviausių šių pataisų iniciatorių – rib išlošimo (B kategorijos) automatų sektorių atstovaujanti Nacionalinė lošimų žaidimų verslo asociacija (toliau – NLŽVA) ir įmonės „Tête-à-Tête“, turinčios Lietuvoje 58 lošimo automatų salonus, vadovas Samoilas Kacas. Lietuva jau dabar turi daug problemų su azartiniais lošimais ir nuo jų priklausomais žmonėmis. Dar padidinus lošimo automatų skaičių – įrengus 3500 naujų lošimo vietų visuose Lietuvos miesteliuose, priklausomų žmonių skaičius išaugs pagal geometrinę progresiją. Tai paveiks ne tik lošiančių žmonių, bet ir jų artimųjų likimus. Labai gaila, kad Tėvynės sąjungos vadovai Andrius Kubilius, Irena Degutienė ir Jurgis Razma pritarė Samoilo Kaco iniciatyvai. Į darbo grupę buvo pakviesti visi Seimo frakcijų atstovai. Pasitelkus alkoholio liberalizavimo lobistų patirtį buvo pasamdytas advokatas. Jis aplankė visas frakcijas, o šios delegavo savo atstovus į įstatymo pataisas rengiančią darbo grupę. Buvo pasitelkta ir Rolando Pakso apkaltos korta. Kai kuriems „tvarkiečiams“ šio projekto iniciatoriai yra užsiminę: jeigu nebus pritarta Azartinių lošimų įstatymo pataisoms jų šalininkai neleis R. Paksui kandidatuoti šių metų Prezidento rinkimuose. Taigi įstatymui priimti gerai pasiruošta. O I. Degutienės siūlymas lošimo vietose įrengti vaizdo kameras yra tradicinis akių dūmimas prieš neskaidrų sprendimą.

Valstybinė lošimų priežiūros komisija jau anksčiau yra neigiamai įvertinusi iniciatyvą įteisinti lošimo automatus kavinėse, restoranuose, stotyse. Komisijos pareiškime rašoma: Taigi, negalėdamas kompensuoti pensijų, Seimas neeilinėje sesijoje lietuviams pasiūlė 3500 naujų lošimo automatų. 

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/neeilineje-sesijoje-s eimas-ketina-padovanoti-lietuviams-3500-nauju-losimo-a

LR SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA. 15 MIN. Aleksandro Pogrebnojaus žmona Monika Račiūnaitė: „Tai – ne pirmas dėl alkoholio kilęs konfliktas šeimoje“. Vokietijoje alkoholizmas padidėjo 1/3 ir siekia apie 2 milijonus.

http://www.thelocal.de/20140110/alcoholism-in-germany-rises-by-a-third

Alfa.lt 2014 01 13. Gintaras Grušas per Laisvės gynėjų dienos minėjimą ragino saugoti šeimą. „Didžiausias valstybės turtas yra ne žemiški ištekliai, be žmonės. J negali būti tik statistiniai vienetai, kurie dalyvauja procesuose Kiekvienas žmogus yra pirmosios ir nepamainomos visuomenės ląstelės – šeimos dalis. Šį Tėvynės meilės židinį būtina globoti, o kartais gelbėti ir gydyti“ – per iškilmingą posėdį Seime pirmadienį sakė G. Grušas.

„Padėkime šiandienos tėvams perduoti savo vaikams tas pagrindines vertybes, kurios užtikrina ne tik asmeninę ar šeimos sėkmę, bet ir padeda tėvynei išlikti stipriai. Stenkimės stiprinti santuoką ir šeimą, nes ištikimybė vienas tam šeimoje skatins žmones būti ištikimus savo tėvynei. Išmokę sąžiningumo šeimoje žmonės bus sąžiningi ir visuomenės gyvenime. Padėdami vieni kitiems šeimoje, jie sugebės ištiesti ranką ir tėvynainiui, kaip mums paliudijo prie laužų budinčių žmonių bendrystė“, – kalbėjo arkivyskupas. Jis ragino sudaryti galimybę žmonėms sekmadienius praleisti šeimose.

http://www.alfa.lt/straipsnis/15250194/grusas-per-laisves-gyneju-dienos-mine jima-ragino-globoti-seima

Delfi.lt. 2014 01 13 Gražina Grigaliūnienė su vyru Vidantu užaugino kelias dešimtis svetimų vaikų ir net sulaukę pensinio amžiaus neuždarė savo namų durų Aukštiems ponams. G. Grigaliūnienė nebijojo išdrožti tiesos į akis. Visais metais ji sugebėjo gerokai apstulbinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovus, kai šie visų Lietuvos šeimynų įkūrėjų klausė, kokios dovanos jie pageidautų Kalėdų proga: gal viryklės, gal skalbyklės, gal kompiuterio. „Dovanokite mums ramybę“, – rimčiausiu veidu paprašė atvykėlė iš Panevėžio rajono, per tuos ilgus metus pavargusi nuo nesibaigiančių tikrintojų trukdytojų.

http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=63741772

Alfa.lt 2014-01-13 Popiežius Pranciškus „šiurpia“ pavadino abortų praktiką. Šis popiežiaus pareiškimas abortų tema, nuskambėjęs jo metiniame kreipimese Vatikane akredituotus diplomatus, buvo griežčiausias iki šiol. „Šiurpu net pagalvoti, kad yra vaikų, abortų aukų, kurie niekada neišvys dienos šviesos“, – sakė jis kalbos dalyje, kurioje kalbėjo apie vaikų teises įvairiose pasaulio šalyse.

http://www.alfa.lt/straipsnis/15257672/popiezius-pranciskus-siurpia-pavadino -abortu-praktika  

http://www.lifesitenews.com/news/pope-francis-frightful-even-to-think-that-t here-are-children-victims-of-abo

Čikagoje Žygis už Gyvybę vyks 2014 m. sausio 19 d.

https://www.facebook.com/MarchForLifeChicago  http://www.lifesitenews.com/news/republicans-democrats-can-agree-on-protecti ng-life-at-2014-march-for-life-c

Kalėdiniame sveikinime Gruzijos katalikosas Ilja II kvietė uždrausti abortus. 

http://www.hli.org.pl/drupal/ru/node/8887

Kaip pranešė BELTA, Baltarusijoje 2013 m. Motinos ordinu apdovanotos 30 moterų pagimdžiusių ir gerai išauklėjusioms 5 ir daugiau vaikų.

http://www.pro-life.by/novosti/v-belarusi-ordenom-materi-nagrazhdeny-310-zhe nshhin/

Nigerija ir Uganda uždraudė vienlytes „santuokas“.

http://www.pro-life.by/novosti/uganda-i-nigeriya-zapretili-odnopoly- e-braki/

Kuzbase 2014 m. sausio 11 d., kai ortodoksai švenčia Betliejaus kankinių dieną, imta rinkti parašus už abortų draudimą. 

http://www.pro-life.by/uncategorized/v-kuzbasse-nachali-sobirat-podpisi-za-z apret-abortov/

Gardasil skiepų mergaitėms pasekmės.

http://www.pro-life.by/bioetika/medicine/ne-davajte-e-to-vashej-docheri-pobo chny-e-dejstviya-vaktsiny-gardasil/

Pirmosios 9 nėštumo savaitės. 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4l9GE_eaMSs

Naujas Kanados kardinolas Gerald Lacroix yra Gyvybės gynėjas.

http://www.lifesitenews.com/news/new-canadian-cardinal-is-outspoken-defender -of-life-and-family

Neverta gimdyti būsimų elgetų? 

http://www.versijos.com/publ/depopuliacija/karas_pries_seima/neverta_gimdyti _busimu_elgetu/62-1-0-1008

JUVENALINĖ JUSTICIJA. Šokiruojančiame įraše – iš suomių šeimos atimamų dvynukų klyksmai. 

http://www.lrytas.lt/-13896067911388552861-šokiruojančiame-įraše-iš-suo mių-šeimos-atimamų-dvynukų-klyksmai.htm

Bernardinai.lt 2014-01-11 „Estrelos projektas” vėl Europos Parlamente. Europos Parlamento Socialistų ir demokratų grupė (SDG) vėl bando „prarišti“ ankstesnį projektą, kurį labai aktyviai remia stiprus komercinis abortus remiantis lobis: IPPF, Amnesty international, Marie Stopes International, ILGA Europe, Europos humanist federacija, Reprodukcinių teisių centras ir daugiau nei 30 kitų nevyriausybinių organizacijų. Piliečių bendruomenė Citi enGo (www.citizengo.org), siekianti pagerinti ir paskatinti piliečių dalyvavimą visuomenini me gyvenime savo šalyse bei tarptautiniu mastu bei įgalinti tuos, kurie gina žmogaus orumą gyvybę, šeimą ir laisvę, ragina pasirašyti peticiją, išreiškiančią nepritarimą „Est os rezoliucijai”, kad jis būtų išgirstas Europos Parlamente. Pasirašyti galima čia:

http://www.citizengo.org/en/2410-withdraw-eu-commission-proposal-make-declar ation  http://www.bernardinai.lt/straipsnis/-/112624

Respublika.lt 2014 01 11. Vokietijoje – iškrypimų diktatūra. Vokietijos Badeno-Viurtembergo žemėje apie 65 tūkst. piliečių jau pasirašė peticiją prieš homoseksualizmo propagandą šios žemės mokyklose. Tačiau peticijos iniciatoriaus atžvilgiu, pasirodo, negalioja oficialiai skelbiami „sąžinės laisvės“ ir „žodžio laisvės“ principai – jam jau iškelta baudžiamoji byla. Vietos žiniasklaida skelbia, kad Vokietijos Badeno-Viurtembergo žemėje nuo 2015 m. į mokyklinę programą bus įtrauktas privalomas „seksualinių santykių įvairovių palaikymo“ kursas. Tai reiškia, kad moksleiviams bus išsamiai pasako ama apie homoseksualizmo „privalumus“ ir apie tai, kad tradiciniai vyro ir moters santykiai yra atgyvena.

Tokius „mokslus“ išrado ir patvirtino šios federalinės žemės licinė vyriausybė, sudaryta iš žaliųjų ir socialdemokratų. Šių „mokslų“ priešininkai, pasirašę peticiją, yra įsitikinę, kad iškrypimus propaguojančia aujove siekiama perauklėti moksleivius ir pakeisti jiems tėvų diegiamas tradicines vertybes. 

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/pasaulio_politika/vokietijoje __iskrypimu_diktatura/

Delfi.lt 2014 01 10. Kas penktas vaiko tėvas po ekspertizės būna priblokštas. Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie Teisingumo ministerijo Serologijos ir DNR laboratorijoje kiekvienais metais atliekama apie 1000 DNR ekspertizių civilinėse ir baudžiamosiose bylose. Tokios tėvystės nustatymo ekspertizės, kuomet tiriamas motinos, vaiko ir tariamo tėvo kraujo mėginys, kainuoja 1 050 litų. 

LR SEIMO NUGIRDYTA LIETUVA.

Į Trakų ligoninę iš Klevų alėjos atvežta ne sulos prigėrusi nepilnametė.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/i-traku-ligonine -is-klevu-alejos-atvezta-ne-sulos-prigerusi-nepilnamete-59-398041

Vilniuje keturis automobilius sudaužiusi girta vairuotoja bandė nušokti tilto. 

http://www.alfa.lt/straipsnis/15242681/vilniuje-keturis-automobilius-sudauzi usi-girta-vairuotoja-bande-nusokti-nuo-tilto

Stephenas Baskerville’is. Kodėl mes pralaimime kovą dėl santuokos?

http://www.propatria.lt/2014/01/stephenas-baskerville-kodel-mes.html

Delfi.lt 2014 01 10. Panevėžio visuomenės sveikatos centro duomenimis, 2013 metais Panevėžio apskrityje žymiai išaugo sergamumas lytiškai plintančiomi infekcijomis (tLPI). Praėjusiais metais sergamumas sifiliu padidėjo daugiau nei 3 kartus lyginant su 2012 metais (atitinkamai 0,1 ir 0,42 atvejo/10 000 gyv.).

Sergamumas lytiškai santykiaujant plintančių chlamidijų sukeltais susirgimais per tą patį laikotarpį išaugo nuo 0,5 iki 1,08 atvejo/10 000 gyventojų. 2013 m. Panevėžio apskrityje didžiausias sergamumas sifiliu buvo užregistruota Panevėžio mieste ir Kupiškio rajone (atitinkamai 0,52 ir 0,5 atvejo/10 gyventojų), lytiškai santykiaujant plintančių chlamidijų sukeltomis ligomis – Biržų rajone (5,0 atvejo/10 000 gyventojų). Labiausiai šios LPI uvo paplitusios moterų tarpe (sifilis – 62,5 proc., chlamidiozė – 80,7 proc. 

http://www.delfi.lt/gyvenimas/archive/print.php?id=63725046

Kas stovi už FEMEN? Tai vokiečių multimilijonierius Helmut Geier, vokiečių verslininkė Beate Schober ir JAV biznierius Jed Sanden.

http://pl.gloria.tv/?media=553512

Startavo svetainė  didesnis akcizas.lt kuri suteikia žinių apie alkoholio gėrimų kainos didinimą ir suteikia galimybę piliečiams nusiųsti laišką LR Seimo nariams, kurioje išreiškiamas palaikymas šiai svetainei.

http://www.didesnisakcizas.lt/

Abortų legalizavimo 41 metinių proga JAV vyskupai paskelbė 9 maldas, atgailos ir piligrimystės dienas, skirtas abortų užbaigimui.

http://usccb.org/about/pro-life-activities/january-roe-events/2014-nine-days -of-prayer-penance-and-pilgrimage-novena.cfm#9

Monsinjorai tik nuo 65 metų.

http://lt.radiovaticana.va/print_page.asp?c=761859

VR. JAV katalikiškos bendruomenės ir institucijos toliau priešinasi vyriausybiniam kontracepcijos planui. Paskutinę 2013 metų dieną, gruodžio 31-ąją, JAV Aukščiausias teismas laikinai sustabdė B. Obamos vyriausybės potvarkį dėl draudimo ir kontracepcijos įsigaliojimą, priimdamas Mažųjų vargšų seserų katalikių vienuolių kongregacijos, prašymu.

http://lt.radiovaticana.va/news/2014/01/07/jav_katalikiškos_bendruomenės_i r_institucijos_toliau_priešinasi/lit-761951

Pro Vita , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra