Pristatytas leidinys „Kas yra kas Lietuvoje. Kraštiečiai. Tauragė“

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Š. m. kovo 10 dieną Savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatytas leidinys „Kas yra kas Lietuvoje. Kraštiečiai. Tauragė“. Knygos pristatyme dalyvavo leidinio ,,Kas yra kas“ redakcijos vyriausioji redaktorė Vaidonė Tamošiūnaitė, kuri pristatė knygos parengimo idėją, leidinio struktūrą, papasakojo apie informacijos rinkimo niuansus.
 
Savivaldybės meras Pranas Petrošius padėkojo leidėjams už išsamų biografijų žinyną, sudariusį galimybę įprasminti Tauragės krašte gimusių, dirbančių ir gyvenančių žmonių gyvenimus ir darbus. Pasak Savivaldybės mero, minėdami Lietuvos vardo tūkstantmetį, kiekvienas pagalvojame apie gimtąjį miestą, savo kraštą, nes miestą ar rajoną garsina ne pramonė, verslas, statistika, o žmonės, kurie tiesia gatves, stato namus, augina ir moko vaikus, gydo, kuria. Tai žmonės, kurie siekia ne vien asmeninių tikslų, bet savo aktyvia profesine ir visuomenine veikla prisideda prie mūsų krašto vardo garsinimo.
 
Renginyje taip pat kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus, Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro direktorė Nijolė Šmidtaitė-Meilutienė, gydytojas Vytautas Juozas Ambroza, Tauragės garbės pilietė Valerija Bumbulienė, Savivaldybės administracijos atstovė spaudai ir ryšiams su visuomene Izolina Turauskienė, viešosios bibliotekos direktorius Sigitas Kancevičius.
 
Tauragiškiams leidinio „Kas yra kas“ vyr. redaktorė Vaidonė Tamošiūnaitė bei UAB Informacinių leidinių platinimo centro direktorius Laimontas Rakauskas įteikė vardines „Kas yra kas Lietuvoje. Kraštiečiai. Tauragė“ knygas.
 
Renginio dalyviams grojo muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai.
 
www.taurage.lt
 
Nuotraukose:
 
1. Leidinio viršelis
2. Renginio metu

Sena VorutaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra