Prieš šventes Vilniaus centre duris atvėrė unikali krautuvėlė ir dirbtuvės

Autorius: Data: 2014-12-20 , 07:50 Spausdinti

autor. Rūta Varnienė

Vilniuje, Pamėnkalnio g. 15, gruodžio viduryje Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras atidarė unikalią parduotu
vę ir amatų dirbtuves „Profesijų gidas“. Čia galima įsigyti nebrangių ir originalių centro mokinių darytų rankdarbių iš odos, tekstilės, taip pat floristinių darbelių, užeiti pasižiūrėti, kaip gaminamos puokštės ar kaip gimsta meninė fotografija.

 „Profesijų gido“ tikslas – bendrojo ugdymo mokyklų mokinius artimiau supažindinti su įvairiomis profesijomis, kurias galima įsigyti šiame centre. Kaip pasakoja Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro praktinio mokymo vadovė Rūta Varnienė, tokia neįprasta idėja kilo, svarstant, kaip turimas patalpas Vilniaus centre panaudoti įvairioms profesijoms populiarinti. Nutarta kviesti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius, kad jie patys pamatytų ir išbandytų floristo, fotografo, siuvėjo ar kitokias profesijas. Mokiniai iš įvairių mokyklų bus priimami pagal išankstinę registraciją.

Numatoma kas mėnesį pristatyti vis kitokią profesiją, iš viso per šiuos mokslo metus jų turėtų būti 15. Beje, šiame profesijų sąraše – ir auklės profesija. Pavasariop numatyta pristatyti auklės mokomąją programą ir kokių įgūdžių jos įgyja besimokydamos šiame centre – „Profesijų gide“ būsimosios auklės gamins rankų darbo žaislus.

„Profesijų gidas“ atviras ne tik mokiniams, bet ir visiems čia užsuksiantiems žmonėms. Šį mėnesį pristatoma floristo profesija: čia galima įsigyti ar pačiam pasimokyti adventinio vainiko darymo subtilybių ar kitokių floristinių kompozicijų. Sausį krautuvėlė nedirbs. Vasarį numatoma pristatyti fotografo specialybę.

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Vilnius ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra