Priėmimo į darželius procedūra: ką reikia žinoti?

Autorius: Data: 2019-09-14 , 10:35 Spausdinti

Priėmimo į darželius procedūra: ką reikia žinoti?

 

PR

Tam, kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės ugdymas nuo ankstyviausių vaikystės dienų, rekomenduojama atžalą leisti į darželį. Darželis – ideali vieta vaikui mokytis pasaulio pažinimo, bendrauti su kitais vaikais, mokytis ir žaisti. Atsakingos, aukštąjį išsilavinimą turinčios darželio auklėtojos užtikrina, kad tėveliams dirbant, jų mažasis jaustųsi saugus ir linksmas.

Privatus vaikų darželis „Vaikystės takas“ vaikus priima visus metus, tačiau sėkmingam priėmimui reikalingas tam tikras procesas.

  1. Pasirūpinkite reikalingais dokumentais: sutartimi su darželiu, medicinine pažyma, gimimo liudijimo kopija bei vienkartiniu stojimo mokesčiu (150 Eur).
  2. Darželio mėnesinis mokestis įskaitant viską, nuo ugdymo iki visapusiško maitinimo: 400 Eur už visą dieną ir 330 Eur už pusę dienos.
  3. Nepamirškite kasdienio tvarkaraščio: ugdymas prasideda nuo 9:30 val!

Priėmimas į darželius privačiuose ir valstybiniuose darželiuose vykdomas panašiai, todėl turėdami patirties su vienu iš darželių, galėsite nesunkiai orientuotis ir kitų darželių procesuose. Visgi, norėdami detalesnės informacijos ar turėdami klausimų, susisiekite su darželio administracija.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra