Prieinami finansavimo būdai verslui pradėti

Autorius: Data: 2019-11-21 , 17:28 Spausdinti

Prieinami finansavimo būdai verslui pradėti

PR

Šiandieniniam verslui reikalingi modernūs ir lankstūs skolinimosi būdai. Greitėjanti verslo kova ir nuolatinis konkuravimas, neleidžia nė sekundei atsipūsti ir verčia ieškoti būdų plėstis ir efektyvinti darbą, kad būtų galima išlikti viršūnėje.

Rizikos kapitalo fondai

Tai viena iš alternatyvių priemonių gauti verslo finansavimą tiems. Kurie nori turėti tarptautinį bei itin greit besivystantį verslą. Rizikos kapitalo fondams reikia perspektyvių ir turinčių galimybes greitai išplisti verslų, kurie generuotų nemažas pajamas. Deja šio tipo finansavimo nepavyks gauti greit, nes reikia paruošti daug detalių kas gali užtrukti nuo keleto mėnesių iki net kelių metų. Tačiau čia finansavimas prasideda nuo keleto dešimčių ir gali išaugti net iki šimtų milijonų.

Kredito unijos

Kredito unijos veikia panašiai kaip bankai, tačiau čia galima praeiti visus formalumus kiek greičiau ir galbūt net geresnėmis sąlygomis. Visgi formalumai išlieka tokie patys kaip banke – skolinamos sumos prasideda nuo 20000 € ir išsimokėjimo terminas yra ganėtinai ilgas, bei keliami aukšti rizikos reikalavimai.

Verslo paskolų bendrovės

Verslo paskolų bendrovės yra labai puiki alternatyva verslui pradėti. Čia greita paskola nustebins, net ir mažiausiai tuo tikintį. Visgi palūkanos ir kiti įkainiai atsieis daugiau nei bankuose ar unijose. Ypač jaunam verslui yra atskira šio tipo atšaka, dar žinoma kaip sutelktinio finansavimo platformos, todėl ten galima gauti paskolą ankstesnėmis sąlygomis.

Mikro paskolų bendrovės

Turbūt labiausiai prieinama finansavimo priemonė startuojančiam ar dar visai neseniai įkurtam verslui. Šios bendrovės teikia paskolas iki 10000€ bei labai lanksčiai žiūri į galimą riziką. Vietoj to, kad koncentruotųsi į verslo rizikingumą, mikro paskolų bendrovės deda pastangas įsitikinti pačio verslininko patikimumu, o lėšas galima gauti vos per vieną dieną.

Pagal SME Finance

Reklama ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra