Prie akcijos „Darom“ prisijungė daugiau kaip tūkstantis pašto darbuotojų

Autorius: Data: 2011-04-17 , 19:28 Spausdinti

Prie 2011 m. balandžio 16-ąją visoje Lietuvoje vykusios švarinimosi akcijos „Darom 2011“ prisijungė ir daugiau nei tūkstantis Lietuvos pašto darbuotojų. Aplinką tvarkė ne tik didžiuosiuose šalies miestuose veikiančių paštų, bet ir mažų gyvenviečių pašto darbuotojai.

Vilniuje Užupyje prie Vilnelės upės plušėjęs Lietuvos pašto specialistas Gintaras Juozapavičius džiaugėsi, kad galėjo ne tik sutvarkyti aplinką, bet ir pabendrauti su kolegomis.

„Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie aplinkos švarinimo, juk visiems maloniau gyventi švaresniame, tvarkingesniame mieste. Kartu tai buvo puiki galimybė pabendrauti su kolegomis neformalioje aplinkoje, geriau juos pažinti“, – sakė G. Juozapavičius.

Kauniečiai nuo ankstyvo ryto švarino Vytauto parką Žaliakalnio rajone. Prie šios akcijos prisijungusi ir Lietuvos pašto dizainerė-maketuotoja Eglė Jakutavičiūtė vylėsi, kad ateityje ši akcija pritrauks dar daugiau dalyvių.

„Manau, kad pagrindinis šios akcijos tikslas yra ne surinkti kuo daugiau šiukšlių, bet ugdyti žmonių sąmoningumą. Juk svarbiausia pradėti nuo savęs ir tai daryti ne kartą metuose, bet kasdien“, – sakė E. Jakutavičiūtė.

Iš viso akcijoje „Darom 2011“ dalyvauti panoro 1 132 Lietuvos pašto darbuotojai iš visos Lietuvos. Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Rasa Kruopaitė-Lalienė pasidžiaugė, kad prie šios akcijos aktyviai jungėsi ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažesnių miestelių Lietuvos pašto darbuotojai.

Pavyzdžiui, Šiaulių regione užsiregistravusiųjų į akciją „Darom 2011“ buvo daugiau nei 300 darbuotojų. Tarp užsiregistravusiųjų – ir tokių mažų gyvenviečių kaip Varnių, Baisogalos, Tytuvėnų, Mosėdžio, Priekulės paštų darbuotojai.

„Lietuvos paštas – viena iš didžiausių šalies bendrovių. Esame bendruomenių dalis, tad mums svarbu, kokioje aplinkoje gyvename ir dirbame. Labai džiaugiuosi, kad mūsų darbuotojai užsikrėtė „Darom“ virusu ir aktyviai jungėsi prie šios akcijos. Viliuosi, kad kitais metais mūsų bus dar daugiau“, – sakė R. Kruopaitė-Lalienė.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – didžiausia ir seniausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Daugiau informacijos: Aurelija Jonušaitė, AB Lietuvos pašto atstovė spaudai, tel. (8 5) 236 1220, mob. 8 652 03234, el. paštas a.jonusaite@post.lt, www.post.lt

Nuotraukose: Akimirkos iš „Darom 2011“ akcijos Vilniuje

Lietuva , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra