Prezidentūros kieme – koncertas „Pagauk savo aitvarą“

Autorius: Data: 2013-09-11 , 14:18 Spausdinti

Trečiadienis, 2013 m. rugsėjo 11 d. (Vilnius)

Prezidentūros kiemo vartai ir vėl atviri vilniečiams ir miesto svečiams. Rugsėjo 15 d., sekmadienį, 15 val. vyks atviras jaunųjų Lietuvos atlikėjų koncertas „Pagauk savo aitvarą“. Nemokamą renginį vilniečiams ir miesto svečiams organizuoja Lietuvos atlikėjus ir muzikos leidėjus vienijanti asociacija AGATA. Lietuvos Respublikos Prezidentūra pradeda jau penktąjį atvirų erdvių sezoną.

Koncerte pasirodys net penkerius metus AGATA meistriškumo stovykloje savo muzikinius įgūdžius tobulinęs jaunimas ir jų mokytojai, žymūs Lietuvos kultūros veikėjai V. Povilionienė, A. Kulikauskas, R. Rančys, S. Petreikis, D. Rudis.

Primename, jog Prezidentūroje ekskursijos organizuojamos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, o nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 20 d. savaitgaliais (nuo 12.00 iki 18.00 val.) visi norintieji yra kviečiami apsilankyti ne tik didžiajame kieme, bet ir parke. Įėjimas laisvas pro vartus iš Universiteto gatvės pusės.

Pageidaujantieji apsilankyti ekskursijoje po Prezidento rūmus turi iš anksto registruotis tel. 8 706 64 073 arba el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt

Daugiau informacijos rasite Prezidentūros interneto puslapyje http://www.lrp.lt

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentūra , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra