Prezidentūroje pristatyta knyga apie auksinę Lietuvos krepšininkų kartą

Autorius: Data: 2012-04-17 , 16:01 Spausdinti

Antradienis, 2012 m. balandžio 17 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Prezidentūroje vykusioje fotografo Roberto Dačkaus knygos „Auksinis Lietuvos Jaunimas. Prisiminti negalima pamiršti“ pristatyme. Šios knygos pristatymas – tai prasidėjusios šventinės savaitės, skirtos Lietuvos krepšinio 90-mečiui, renginys.

Knygos, kurioje įamžintos įsimintiniausios keturis aukso medalius iškovojusios Jono Valančiūno kartos triumfo akimirkos, pristatymo renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, nacionalinės krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra, jaunimo krepšinio rinktinės nariai ir jos vyriausias treneris Kazys Maksvytis.

„Būdami tokie jauni, Jūs jau perrašėte mūsų istoriją. Pasiektos pergalės aukso raidėmis bus įrašytos ne tik į Jūsų, bet ir į visos Lietuvos sporto istoriją. Išlikite kovotojais ir pateisinkite auksinės jaunimo kartos vardą. Tegul ši knyga įkvepia šiandien taip atkakliai kovojančią jauniausią mūsų krepšininkų kartą, kuri dar tik svajoja prisidėti prie Lietuvos krepšinio istorijos kūrimo“, – renginyje sakė šalies vadovė.

Po renginio Prezidentūros vidiniame kieme Jono Valančiūno komanda žaidė parodomąsias rungtynes su 10-12 metų sporto mokyklų jaunaisiais krepšininkais.

Prezidentės spaudos tarnyba

Prezidentės kalba:

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_knygos_auksinis_lietuvos_jaunimas._prisiminti_negalima_pamirsti_pristatyme.html

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra