Prezidentūra, tęsdama Atvirų erdvių renginius, kviečia į spektaklį vaikams

Autorius: Data: 2012-01-16 , 15:24 Spausdinti

Pirmadienis, 2012 m. sausio 16 d. (Vilnius).

Prezidentūra, tęsdama Atvirų erdvių visuomenei renginius, kviečia vaikus ir jų tėvelius sekmadienį, š. m. sausio 22 d. 13.00 val. atvykti į Prezidento rūmų Kolonų salę, kurioje bus rodomas spektaklis vaikams „Elenytė ir trigalvis“.

Tai teatro „Žalia varna“ etnokultūros programos spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką, skirtas ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams. Spektaklyje veikia skulptūriškos iš medžio išdrožtos lėlės, kurios telpa į kraitinę skrynią. Aktorė įtraukia vaikus į pasakos veiksmą: kartu dainuoja daineles, prašo vaikų pagalbos kovoje su trigalviu.

Pjesės autorė, režisierė ir aktorė – Aurelija Čeredėjevaitė/Čeredaitė, skulptorius ir medžio drožėjas – Robertas Bartašius, kostiumo dailininkė – Dalia Dokšaitė, kompozitorius – Vidmantas Bartulis.

Po spektaklio Vilniaus Taikos progimnazijos mokiniai parodys ištraukas iš kūrybinio projekto „Gyvenkime kurdami“. 6-7 klasių moksleiviai padainuos ir atliks intarpus iš Aurelijos Čeredaitės pjesės „Eželio vertas pašnekovas“. Mokinius paruošė Daiva Daubarienė, Neringa Jasiūnaitė ir Valentas Daubaras.

Renginys nemokamas, tačiau prašome visus, norinčius dalyvauti, iš anksto (iki sausio 20 d.) registruotis telefonu 8 5 266 4073 arba el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt., nurodyti vardą, pavardę ir asmens kodą. Atvykstant būtina su savimi turėti pasą arba kitą galiojantį asmens dokumentą.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentūra , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra