Prezidentūra pradeda naują atvirų renginių sezoną

Autorius: Data: 2011-09-15 , 15:54 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2011 m. rugsėjo 15 d. (Vilnius).

Rugsėjo mėnesį Lietuvos Respublikos Prezidentūra pradeda naują atvirų visuomenei renginių sezoną, kurio metu šalies gyventojai ir svečiai kviečiami į Prezidentūros erdvėse vyksiančius įvairius koncertus, susitikimus, parodas.

Š. m. rugsėjo 18 – spalio 16 dienomis Prezidentūra atveria ne tik didįjį kiemą, bet ir parką, kuriame bus eksponuojama Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių paroda. Savita, vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio kolekcija atspindi pastaraisiais metais pasaulyje vyraujančias keramikos meno tendencijas. Aštuoniolikoje įvykusių simpoziumų dalyvavo 143 menininkai iš 32 valstybių. Ekspozicijai Prezidentūros parke atrinkta 30 kūrinių, puikiai derančių lauko erdvėse.

Parodos atidarymo dieną – rugsėjo 18 d. 13.00 val. – Prezidento rūmų kieme vyks Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ koncertas (vyr. dirigentas U. Vaiginis). Parodos atidarymo renginys ir jos lankymas nemokamas, įėjimas į vidinį Prezidentūros rūmų kiemą laisvas.

Keramikos kūrinių parodą bus galima lankyti šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12.00 iki 18.00 val. rugsėjo 18 – spalio 16 dienomis.

Visą informaciją apie renginius ir ekskursijas, kurios vyksta kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, rasite Prezidentūros interneto tinklalapyje www.prezidentas.lt.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentūra , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra