Prezidentės sveikinimai – muzikinės veiklos 30-metį švenčiančiam A. Mamontovui

Autorius: Data: 2013-10-15 , 15:41 Spausdinti

Antradienis, 2013 m. spalio 15 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su 30-ies metų sceninės veiklos jubiliejų švenčiančiu Andriumi Mamontovu.

„Be Jūsų būtų kitoks ne tik muzikinis, bet ir idėjinis pilietiškos Lietuvos gyvenimas. „Foje“ kūrinys „Laužo šviesa“ mūsų šalį budino nepriklausomybės metais, o tokios dainos kaip „Geltona. Žalia. Raudona“ iki šiol pagrįstai laikomos šiandieninės Lietuvos pilietiškumo himnais. Džiugu, kad esate viena iš tų asmenybių, kurios idėjine ir pilietine kalba kalbanti muzika sugeba pasiekti kiekvieno lietuvio širdį“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva didžiuojasi turėdama tokias asmenybes kaip A. Mamontovas ir palinkėjo menininkui kūrybinės sėkmės.

Šiemet muzikinės veiklos veiklos 30-metį švenčiantis Andrius Mamontovas – vienas iš žymiausių Lietuvos muzikantų. Jis išleido 18 solinių albumų ir 17 studijinių diskų, įrašytų drauge su kultine grupe „Foje“. Per 30 aktyvios kūrybos metų muzikantas laimėjo daugiau kaip 20 muzikinių apdovanojimų, 2010 m. Apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. 

Džojos Gundos Barysaitė snuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra