Prezidentės knygos – savo rajono bibliotekai

Autorius: Data: 2017-11-15 , 14:28 Spausdinti

Prezidentės knygos – savo rajono bibliotekai

www.voruta.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Antakalnio filiale, kur susitiko su mažaisiais skaitytojais ir bibliotekos darbuotojais. Šalies vadovė pakvietė visus Lietuvos žmones šiemet jau 7-ąjį kartą vyksiančios „Knygų Kalėdų“ akcijos metu dovanoti naujas knygas savo bibliotekoms.

Pasak šalies vadovės, savo biblioteką turime kiekvienas. „Knygų Kalėdos“ – geriausia proga pasidalyti su bibliotekomis sukauptomis knygomis, kad visi galėtų jomis pasidžiaugti, nes knygos ir interneto amžiuje mums išlieka svarbios. Anot Prezidentės, prisiliesti prie knygos, atsiversti ją, atkreipti dėmesį į iliustracijas taip pat yra mūsų kultūros dalis, o biblioteka – ta vieta, kur visada galime ateiti, susikaupti ir daug sužinoti tiek apie pasaulį, tiek apie gyvenimą.

Prezidentės apsilankymas Antakalnio bibliotekoje tapo įžanga į jau tradicinę kasmetinę „Knygų Kalėdų“ akciją. Bibliotekoje įvyko ir pirmasis akcijos renginys – Antakalnio progimnazijos trečiokų susitikimas su rašytoja Kotryna Zyle, kuri pristatė „Didžiąją būtybių knygą“. Šalies vadovė bendravo su mažaisiais bibliotekos lankytojais, domėjosi, kokias knygas jie skaito.

Antakalnio bibliotekai Prezidentė padovanojo Kristijono Donelaičio, Vinco Kudirkos, Justino Marcinkevičiaus, Vytauto Landsbergio, Vislavos Šimborskos, Andriaus Tapino, Dovydo Pancerovo ir kitų autorių knygų, skirtų vaikams ir suaugusiesiems.

Nuo lapkričio 15 iki sausio 6 dienos šalies bibliotekos laukia naujų knygų, kurių įsigyti galima „Knygų namų“, „Pegaso“, „Vagos“, nepriklausomuose knygynuose, prekybos centruose ir knygų prekybos portaluose. Knygas galima palikti knygynuose arba nunešti į savo biblioteką. Daugiau informacijos apie akciją ir knygas rasite knygukaledos.lt ir „Facebook“ @knygukaledos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra