Prezidentės ir Seimo prioritetai − bendri

Autorius: Data: 2011-03-07, 16:08 Spausdinti

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Seimo valdybos nariais (2011 03 07) aptarė politinę situaciją šalyje ir svarbiausius Seimo pavasario sesijos darbus.

„Džiaugiuosi, kad Seimo ir Prezidentūros prioritetai sutampa. Kova su korupcija, energetikos ir socialinės srities reformos – svarbiausi šių metų darbai. Bendradarbiaudami nuo pat įstatymų kūrimo pradžios, užtikrinsime sklandesnius ir kokybiškesnius sprendimus“, -pabrėžė Prezidentė.

Prezidentės teigimu, artimiausią pusmetį visiems reikėtų koncentruotis tik ties neatidėliotinomis ir opiausioms šalies gyventojams problemomis, tokiomis kaip sumažintų pensijų kompensavimas ir pensijų reforma, šilumos ir kitų komunalinių paslaugų rinkos demonopolizavimas, korupcijos pažabojimas ypatingai viešųjų pirkimų srityje, Sodros ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo pertvarka.

Politinės valios ir sutarimo, pasak Prezidentės, reikia ir šalies energetinio nepriklausomumo užtikrinimui – gamtinių dujų sektoriaus pertvarkymui bei alternatyvios energetikos šaltinių plėtrai.

Prezidentės iniciatyva parengtos ir Seimo pavasario sesijai pateiktos Viešųjų pirkimų, Šilumos ūkio ir Konkurencijos įstatymų bei Civilinio ir Administracinių teisės pažeidimų kodeksų, STT ir Prokuratūros įstatymo pataisos, kuriomis siekiama skaidrumo viešųjų pirkimų, komunalinių paslaugų teikimo ir teisėsaugos institucijų veikloje.

Prezidentės teigimu, didesnis dėmesys Seime turi būti skiriamas įstatymų kokybei ir parlamentinės kontrolės stiprinimui.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.zemaitijosgidas.lt/

Nuotraukoje: D. Grybauskaitė

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra