Prezidentė vyksta vizito į Slovakiją

Autorius: Data: 2013-06-07 , 11:13 Spausdinti

Penktadienis, 2013 m. birželio 7 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, birželio 12 d., vyks darbo vizito į Bratislavoje (Slovakija) rengiamą Vidurio Europos šalių vadovų susitikimą.

Susitikime 19 prezidentų ir Europos Sąjungos vadovas Hermanas Van Rompuy diskutuos apie ekonominę situaciją regione ir Europoje, aptars Europos Sąjungos santykius su Rytų ir Pietryčių Europos šalimis.

Pasak Lietuvos vadovės, mūsų šaliai šis susitikimas yra svarbus, nes pirmininkavimo ES Tarybai vairą perėmusi Lietuva lapkričio mėnesį Vilniuje organizuos trečią kartą vyksiantį ES Rytų partnerystės vadovų susitikimą.

Vizito Slovakijoje metu numatyti darbo pusryčiai, kuriuose dalyvaus Europos Sąjungos ir Kroatijos vadovai, dvi plenarinės Vidurio Europos šalių vadovų sesijos ir dvišalis Lietuvos ir Slovakijos Prezidentų susitikimas.

Vidurio Europos valstybių vadovų susitikimas vyksta jau 18 kartą. Šių metų susitikimo tema – „Atsigavimo po ekonominės krizės strategija. Centrinių, Pietų ir Pietryčių valstybių vaidmuo“. Bratislavoje vyksiančiame susitikime dalyvaus Baltijos šalių, Lenkijos, Čekijos, Ukrainos, Vengrijos, Rumunijos ir kitų valstybių vadovai.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra