Prezidentė teikia Kainų ir energetikos kontrolės komisijos narę

Autorius: Data: 2013-04-26 , 13:15 Spausdinti

Penktadienis, 2013 m. balandžio 26 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Lietuvos energetikos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui skirti Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nare Viktoriją Sankauskaitę.

Šiuo metu Energetikos ministerijos Atsinaujinančių energijos išteklių ir energijos efektyvumo skyriaus vedėjos pareigas einanti V. Sankauskaitė turi didelę patirtį su energetika susijusiose srityse: trejus metus dirbo Energetikos ministerijoje, prieš tai dvejus metus Ūkio ministerijos Energetikos departamente ir metus Užsienio reikalų ministerijos Ekonominio saugumo politikos departamente. V. Sankauskaitė yra dirbusi inžiniere privačiose įmonėse. 

V. Sankauskaitė Kauno technologijos universitete yra įgijusi pramonės inžinerijos mokslo bakalauro ir energetikos magistro laipsnius. Šiuo metu trisdešimt ketverių metų V. Sankauskaitė studijuoja Kauno technologijos universiteto energetikos ir termoinžinerijos doktorantūroje. 

Prezidentė vadovaudamasi Konstitucija ir Lietuvos energetikos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui atleisti Daną Janulionį iš Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nario pareigų, pasibaigus kadencijai.

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininką ir jos narius Lietuvos Respublikos Prezidentės teikimu skiria Seimas. Šios komisijos pirmininko ir jos narių kadencija yra penkeri metai.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra