Prezidentė sveikino 50–mečio Jubiliejų švenčiantį berniukų ir jaunuolių chorą „Ąžuoliukas“

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2009 m. rugsėjo 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikino 50–mečio Jubiliejų švenčiantį berniukų ir jaunuolių chorą „Ąžuoliukas“.
 
„Maestro Vytautai Miškini, mielieji „Ąžuoliuko“ nariai senbuviai ir naujai atėjusieji!
 
Prieš 50 metų į pirmąją repeticiją suburtas maestro Hermano Perelšteino, šiandien vadovaujamas maestro Vytauto Miškinio, „Ąžuoliukas“ yra ne tik išskirtinis kolektyvas ir unikalus choras, bet ir antrieji namai jau kelintai savo narių kartai. Tai asmenybių ugdymo mokykla, išleidusi į gyvenimo kelią ne tik garsių muzikų, bet ir verslininkų, politikų, visuomenės veikėjų, palikusi neblėstantį įspūdį ir stiprų tarpusavio ryšį.
 
Ši mokykla suteikia gebėjimą susivokti ne tik muzikoje ir mene, bet ir gyvenime. „Ąžuoliukas“, – nuo pat pirmosios repeticijos, – moko daug daugiau, nei dainuoti: dirbti drauge, suprasti kitą žmogų, subtiliai jausti ir mylėti. Būti „ąžuoliuku“ – reiškia jausti tradiciją, gyvą kartų ryšį ir kultūrinį identitetą.
 
Apkeliavęs daugybę šalių, dalyvavęs gausybėje festivalių ir tapęs konkursų laureatu, koncertavęs su žymiais orkestrais ir dirigentais, „Ąžuoliukas“ yra mūsų pasididžiavimas, reprezentuojantis šalies kultūrą. Be šio choro šiandien neapsieina įvairūs kultūros renginiai, valstybinės šventės, iškilmingų datų minėjimai.
 
Sveikinu Jus su gražia švente, mielieji „ąžuoliukai“!
 
Kuo nuoširdžiausiai linkiu, kad „Ąžuoliuke“ dainavusių tėvų ir dainuojančių sūnų pėdomis eitų ir anūkai, ir proanūkiai, kad gyvybingas kūrybos ciklas ir toliau jungtų šeimas, kartas, visuomenę, profesijas.
 
Linkiu Jums turiningų metų, vidinės harmonijos ir sėkmingos kūrybinės veiklos, atskleidžiančios pasauliui mūsų šalį ir jos kultūrą.“

www.lrp.lt

Nuotraukoje: Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ šiemet švenčia 50–ties metų Jubiliejų

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra