Prezidentė sveikina mokinius ir mokytojus Naujųjų mokslo metų proga ir linki kūrybingų bei turiningų metų

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Antradienis, rugsėjo 1 d. (Šalčininkai)

Rugsėjo 1-osios – Mokslo ir žinių, laisvės dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio ir Jono Sniadeckio gimnazijose, pasveikino mokytojus bei mokinius ir įteikė pirmokų pasus pirmą kartą įžengusiems į mokyklą pirmokėliams.

Valstybės vadovė pasveikino moksleivius, jų tėvelius ir mokytojus Naujųjų mokslo metų pradžios – Rugsėjo 1-osios proga ir palinkėjo kūrybingų, turiningų mokslo metų.

Prezidentė kvietė mokytojus ir mokinius naujaisiais mokslo metais išnaudoti visas galimybes, gyventi tuo, kuo tiki, ir būti aktyviais savo bendruomenės nariais.

„Tėvynė rūpinasi Jumis ir tikisi, kad užaugę būsite naudingi Lietuvai. Skaitykite, tobulėkite, mokykitės ir niekada nesustokite. Tik tuomet Lietuva bus tokia, kokioje visi norime gyventi", – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Šalies vadovė sakė tikinti, kad mokykla – tai vieta, kur siekiama šviesių ir kilnių tikslų, kur kuriamos ir puoselėjamos tradicijos, kur kiekvienas gali jaustis esąs darnioje, draugiškoje šeimoje.

Voruta. – 2009, rug. 5, nr. 17 (683), p. 1.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra