Prezidentė su vaikais iškėlė inkilus

Autorius: Data: 2013-03-20 , 15:38 Spausdinti

Trečiadienis, 2013 m. kovo 20 d. (Vilnius)

Minint Pasaulinę Žemės dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikais iškėlė inkilus Prezidentūros parke.

„Meilė Lietuvai ir jos gamtai prasideda nuo mažų darbų. Kiekvienas galime padaryti kažką gero – iškelti inkilą, pasodinti medį, surinkti šiukšles ir rūšiuoti atliekas. Iškėlus inkilus, gal ir pavasaris ateis greičiau“, – sakė šalies vadovė.

Kauno „Vyturio“ katalikiškos mokyklos pradinukai Kovo 11-osios proga parašė Prezidentei didelį ir spalvingą laišką, pasidalindami savo mintimis, ką jie darytų, jei taptų prezidentais. Išsaugoti švarią ir gražią Lietuvos gamtą, rūpintis gyvūnais ir paukščiais, nutiesti dviračių takus – svarbiausia, ką, pasak vaikų, turime padaryti.

Prezidentė kartu su vaikais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurias vedė Lietuvos ornitologų draugijos ornitologas, puošė inkilus, o vėliau iškėlė juos Prezidentūros parke. Čia gyvena zylės, varnėnai, bukučiai, o pavasarį perėti atskrenda ir dančiasnapis.

Šeštadienį, kovo 23 d., Prezidentūra dalyvaus globalioje akcijoje „Žemės valanda“ ir 20:30 val. vienai valandai išjungs šviesas.

Nuo 1992 m. kovo 20 d. Lietuva prisijungė prie Jungtinių Tautų iniciatyvos rengti Žemės dienos akcijas, kurios skatina žmonių ir gamtos darną, pagarbą ir meilę savo Tėvynės žemei.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra