Prezidentė Seimui linki susitelkti svarbiausiems darbams

Autorius: Data: 2012-03-12 , 09:16 Spausdinti

Šeštadienis, 2012 m. kovo 10 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė laišku pasveikino Seimo narius, susirinkusius į Seimo pavasario sesiją.

Prezidentės teigimu, pavasario sesija – tai paskutinė galimybė įgyvendinti prieš rinkimus duotus pažadus ir pelnyti Lietuvos žmonių pasitikėjimą. Šalies vadovės nuomone, nors po rudens Seimo sesijos netrūko emocijų, politinio aktyvumo, primenančio, kad artėja Seimo rinkimai, tai neturėtų sutrukdyti susikaupti būtiniems ir atsakingiems darbams, kurių gausu energetikos, socialinės apsaugos, finansų, švietimo ir kitose srityse.

„Labai svarbu išlaikyti kryptingą valstybės politiką, nepaskęsti smulkmenose ir pabaigti pradėtus svarbiausius darbus. Treji mūsų bendradarbiavimo metai padėjo valstybei išvengti finansinės griūties, greičiau įveikti sunkmetį“, – rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Lietuvos vadovė padėkojo Seimo nariams už glaudų tarpinstitucinį bendradarbiavimą bei pabrėžė, jog ir toliau bus aktyviai dirbama su Seimo vadovybe, komitetais ir frakcijomis, kad Lietuvos žmonių ateičiai svarbiausi sprendimai būtų priimti dar šios kadencijos parlamento.

Prezidentė susirinkusiems į pavasario sesiją Seimo nariams palinkėjo konstruktyvaus darbo tiek pozicijoje, tiek opozicijoje.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra