Prezidentė prisijungė prie pasaulinės kampanijos prieš COVID-19

Autorius: Data: 2020-05-02 , 09:26 Spausdinti

Prezidentė prisijungė prie pasaulinės kampanijos prieš COVID-19

Prezidentė Dalia Grybauskaitė

www.voruta.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Europos Komisijos kvietimu, prisijungė prie plataus masto viešinimo kampanijos, kuria bus skelbiama apie Europos Sąjungos ir partnerių pradedamą pasaulinį lėšų rinkimo maratoną kovai su COVID-19.

Visos pasaulio šalys ir organizacijos bus raginamos surinkti pradinę 7,5 mlrd. eurų sumą ir sukurti vakcinas, vaistus, testus, naujus gydymo prieš koronavirusą metodus, prieinamus visiems gyventojams.

EK pakvietė įžymius žmones įrašyti vaizdo žinutes ir taip paskatinti vyriausybes bei verslus prisidėti prie šio tikslo.

Prezidentė – vienintelė iš Lietuvos, pakviesta dalyvauti šioje kampanijoje, prie kurios taip pat prisijungė tokie visame pasaulyje žinomi žmonės, kaip filantropė ir vieno didžiausių pasaulyje privataus fondo įkūrėja Melinda Gates, futbolo treneris José Mourinho, teniso žvaigždė Stefanos Tsitsipas ir kiti.

Savo vaizdo žinutėje Prezidentė sako, kad „globalios pandemijos iššūkis reikalauja iš mūsų globalių pastangų ir tik kartu mes galime padaryti savo pasaulį geresnį, saugesnį ir stipresnį. Todėl kovokime su koronavirusu visomis įmanomomis priemonėmis ir jėgomis. Mūsų pasaulis priklauso nuo mūsų vieningų veiksmų. Padarykime tai!“

Ši pasaulinė kampanija startuos gegužės 4 d., kai EK pradės registruoti šalių ir verslo fondų įsipareigojimus skirti finansavimą ir taip pat paskelbs tolesnius kampanijos etapus, kuriais bus siekiama sparčiai papildyti nuolat atnaujinamą biudžetą.

Kitoje vaizdo įrašų platformoje EK kviečia įvairių profesijų žmones kalbėti, kaip jų gyvenimą pakeitė koronavirusas. Čia iš Lietuvos yra pakviestas muzikantas ir atlikėjas Jurgis Didžiulis.

Nuoroda į klipą: https://audiovisual.ec.europa.eu/en/video/I-190132

Europos Komisijos Twitter paskyroje: https://twitter.com/EU_Commission/status/1255906793152225282

 

Prezidentės biuras

Europa Naujienos , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra