Prezidentė priėmė Švedijos ambasadorės skiriamuosius raštus

Autorius: Data: 2011-09-06 , 16:17 Spausdinti

Antradienis, 2011 m. rugsėjo 6 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Švedijos ambasadorės Cecilios Ruthström-Ruin skiriamuosius raštus.

Sveikindama naująją ambasadorę, Prezidentė pabrėžė, kad Lietuvos ir Švedijos santykiuose šiuo metu svarbiausia sklandžiai įgyvendinti bendrus projektus, tokius kaip „NordBalt“ elektros tiltas, bei išnaudoti visas dvišalio bendradarbiavimo galimybes.

Prezidentė atkreipė dėmesį į būtinybę Lietuvai bei Švedijai kartu dirbti tarptautiniu lygmeniu stiprinant Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą, kas yra vienas iš pagrindinių Lietuvos užsienio politikos prioritetų.

2012 m. Lietuva koordinuos Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą ir pirmininkaus Baltijos valstybių bendradarbiavimo institucijoms.

Švedijos ambasadorė į Lietuvą atvyko iš Vienos, kur nuo 2008 m. dirbo Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos, Terorizmo prevencijos biuro vadove. Švedijos užsienio reikalų sistemoje diplomatė dirba nuo 1993 m. ir yra ėjusi įvairias pareigas tiek Švedijoje, tiek užsienyje.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Lietuva - Švedija , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra