Prezidentė priėmė Slovakijos ambasadoriaus Lietuvai skiriamuosius raštus

Autorius: Data: 2013-10-16 , 14:01 Spausdinti

Trečiadienis, 2013 m. spalio 16 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Slovakijos ambasadoriaus Lietuvai Peter Hatiar skiriamuosius raštus.

Susitikime kalbėta apie Lietuvos ir Slovakijos dvišalius santykius ir bendradarbiavimą Europos Sąjungoje bei kitose tarptautinėse organizacijose.

Šalies vadovė pabrėžė, jog Lietuvai svarbi Slovakijos parama mūsų šalies pirmininkavimo ES Tarybai prioritetams. Lietuva tikisi Slovakijos dalyvavimo rudenį vyksiančiame viename iš svarbiausių Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių – ES ir Rytų partnerystės šalių vadovų susitikime Vilniuje.

„Lietuvai labai svarbi Slovakijos parama mūsų šalies kandidatūrai į nenuolatines JT Saugumo Tarybos nares ir yra tikimasi paramos Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje“, – sakė šalies vadovė.

Aptariant Lietuvos ir Slovakijos ekonominį bendradarbiavimą, Prezidentė pabrėžė, jog būtina geriau išnaudoti dvišalės prekybos teikiamą potencialą, skatinti abiejų šalių verslo ryšius ir investicijas.

Lietuvos vadovė su Slovakijos ambasadoriumi taip pat aptarė regioninio bendradarbiavimo tarp Baltijos šalių ir Višegrado valstybių galimybes.

45 metų Slovakijos ambasadorius yra vedęs, turi du sūnus. Daug metų dirbo Slovakijos Užsienio reikalų ministerijoje. Peter Hatiar moka anglų, rusų, vokiečių ir vengrų kalbas.

Roberto Dačkaus nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra