Prezidentė priėmė Meksikos ir Ekvadoro ambasadorių skiriamuosius raštus

Autorius: Data: 2012-07-19 , 13:51 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2012 m. liepos 19 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Meksikos ambasadoriaus Jorge Lomonaco ir Ekvadoro ambasadoriaus Mario Guerrero Murgueytio skiriamuosius raštus.

Susitikime su Meksikos ambasadoriumi Prezidentė aptarė bendradarbiavimo plėtros galimybes, pradedant teisinės bazės sukūrimu bei ekonominių ir prekybinių ryšių plėtra. Taip pat aptartas galimas bendradarbiavimas artėjant Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungai.

Priėmusi Ekvadoro ambasadoriaus skiriamuosius raštus, Prezidentė pabrėžė, kad Lietuvos ir Ekvadoro dvišaliai santykiai kol kas yra minimalūs, tad pagrindinė ambasadoriaus užduotis – ieškoti galimybių šiems santykiams sustiprinti.

Jorge Lomonaco – šeštasis Meksikos ambasadorius Lietuvai, reziduojantis Stokholme. Diplomatas yra dirbęs Meksikos atstovybėse Majamyje (JAV), Nyderlanduose, taip pat ėjęs nuolatinio atstovo pareigas prie Cheminio ginklo uždraudimo organizacijos (OPCW) Hagoje.

Mario Guerrero Murgueytio – taip pat Stokholme reziduojantis ketvirtasis Ekvadoro ambasadorius Lietuvai. Tarptautinės teisės mokslų daktaro laipsnį turintis ambasadorius diplomatinį darbą dirba jau daugiau nei 30 metų. Ekvadoro diplomatas yra dirbęs šalies atstovybėse Švedijoje, Pietų Korėjoje, Japonijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, Italijoje, taip pat prie Jungtinių Tautų Ženevoje.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra