Prezidentė priėmė Maltos ordino ambasadoriaus skiriamuosius raštus

Autorius: Data: 2012-03-21 , 15:21 Spausdinti

Trečiadienis, 2012 m. kovo 21 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Maltos ordino ambasadoriaus barono Christiano von Bechtolsheimo skiriamuosius raštus.

Prezidentė su Maltos ordino, vienos iš didžiausių krikščioniškų humanitarinių organizacijų, ambasadoriumi aptarė savanorystės ir paramos teikimo klausimus Lietuvoje.

Pasak Prezidentės, Maltos ordino veikla Lietuvoje yra puikus pavyzdys, kaip galima realiai padėti vieni kitiems. Šalies vadovės nuomone, dauguma Lietuvos žmonių yra geranoriški ir suvokia tarpusavio pagalbos svarbą.

Lietuvos vadovė su Maltos ordino ambasadoriumi kalbėjosi ir apie kitas tarpusavio pagalbos akcijas Lietuvoje, iš kurių viena – kasmetinė kalėdinė nevyriausybinių organizacijų mugė Prezidentūroje.

Trečiasis Maltos Ordino ambasadorius Lietuvai 42 metų amžiaus Ch. von Bechtolsheimas reziduoja Vokietijoje.

Maltos Ordino diplomatinis korpusas formuojamas iš profesionalių diplomatų, palikusių aktyvią tarnybą ir norinčių dalyvauti savanoriškoje veikloje, taip pat iš Ordino narių, turinčių patirties tarptautinių santykių srityje.

Ambasadorių misija yra griežtai humanitarinė. Jos paskirtis – diplomatinėmis priemonėmis palengvinti humanitarinės pagalbos teikimą ir derinimą su visuomenės poreikiais.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra