Prezidentė pasveikino Sigitą Tamkevičių garbingo jubiliejaus proga

Autorius: Data: 2013-11-07 , 13:16 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2013 m. lapkričio 7 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė garbingo jubiliejaus proga pasveikino Kauno Arkivyskupą Metropolitą Sigitą Tamkevičių. Šiandien, lapkričio 7 dieną, Arkivyskupui sukanka septyniasdešimt penkeri metai.

„Gyvenime esate patyręs sunkių išbandymų, sovietinės valdžios persekiojimų, trėmimų, draudimų žengti savojo pašaukimo keliu, tačiau tikėjimas visada Jus vedė pirmyn, suteikdavo ryžto, drąsos ir vilties. Jūsų laikysena sovietmečiu – visos mūsų tautos pasipriešinimo simbolis“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Pasak Prezidentės, įsteigęs ir redagavęs „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kroniką“ (LKBK), kovojęs už tikinčiųjų teises ir dalyvavęs kitoje antisovietinėje veikloje, Sigitas Tamkevičius Nepriklausomybę pasitiko ir iki šių dienų išliko vienu iš ryškiausių mūsų šalies dvasininkų ir visuomenės veikėjų.

Šalies vadovė Arkivyskupui padėkojo už nuoširdžią ir ištikimą tarnystę Lietuvai ir Katalikų Bažnyčiai, dalijimąsi išmintimi, nuolatinį rūpinimąsi tikinčiųjų ir Lietuvos ateitimi bei palinkėjo stiprios sveikatos ir neblėstančių jėgų toliau žengiant pašaukimo keliu.

Už nuopelnus Lietuvai Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius yra apdovanotas Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi, Vyčio Kryžiaus ordinu, Lietuvos nepriklausomybės medaliu ir Sausio 13-osios atminimo medaliu. 

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

BFL nuotr.

Nuotraukoje: Arkiv. S. Tamkevičius

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra