Prezidentė pasveikino rudens sesiją pradėjusį Seimą

Autorius: Data: 2013-09-10 , 13:44 Spausdinti

Gerbiamieji Seimo nariai,

kreipiuosi į Jus, norėdama palinkėti ryžtingos, vieningos ir sėkmingos sesijos.

Lapkritį skaičiuosime metus, kai posėdžiauja Jūsų kadencijos Seimas. Tik Jūsų veiklos vaisiai įrodys, jog tauta pasirinko teisingai, skirdama Jus savo atstovais. Šį pusmetį stovime prie Europos Sąjungos vairo, todėl Jūsų veikla svarbi ir Lietuvos žmonėms, ir Europos partneriams.

Reikšmingiausias šios sesijos darbas bus kitų metų biudžeto įstatymas. Kaip ir kasmet, linkiu atsakingai pamatuoti valstybės galimybes, skirstant lėšas, kurių daugumą sudaro mūsų žmonių sumokėti mokesčiai.

Pakeitę antikrizinį dešimtosios kadencijos Seimą, Jūs esate lūkesčių Seimas. Sumažintų pensijų kompensavimo laukia Lietuvos senjorai, apkarpytų atlyginimų atkūrimo tikisi visų biudžetinių įstaigų darbuotojai. Turime racionaliai išnaudoti galimybes, kurias atveria šiuo metu sparčiai auganti ekonomika. Tačiau privalome išlikti atsakingi ir nepamiršti gyventi pagal išgales. Turime nepamiršti, kad užnugaryje velkasi valstybės skola, o prieš akis – euro įsivedimą nulemsiantys Mastrichto kriterijai.

Svarbūs ilgalaikiai uždaviniai išlieka kova su korupcija, energetikos ir socialinės rūpybos reformos, ekonomikos skatinimas ir nedarbo mažinimas. Tikiuosi, kad priimdami sprendimus nuosekliai laikysitės ilgalaikių valstybės strateginių krypčių ir uždavinių.

Siekiant išlaikyti tolygią Lietuvos pažangą, itin svarbus parlamentinių jėgų susitelkimas ir bendros Seimo, Vyriausybės ir Prezidento institucijos pastangos. Esu pasiryžusi glaudžiai bendradarbiauti su Seimo valdyba ir visomis parlamentinėmis frakcijomis.

Linkiu Jums darnios ir konstruktyvios sesijos, kad Seimo rudens aruodai būtų sklidini ne skandalų pelų, bet Lietuvai naudingų sprendimų.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra