Prezidentė pasveikino Praną Kūrį jubiliejaus proga

Autorius: Data: 2013-08-20 , 11:53 Spausdinti

Antradienis, 2013 m. rugpjūčio 20 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Praną Kūrį, pirmąjį nepriklausomos Lietuvos teisingumo ministrą, teisinės valstybės kūrėją ir tarptautinį pripažinimą pelniusį teisės specialistą 75-erių metų jubiliejaus proga.

„Jūsų profesinė ir akademinė veikla – neatsiejama Lietuvos istorijos dalis. Esate gerbiamas ir vertinamas tiek teisininkų bendruomenės, tiek diplomatų ir politikų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Būdamas pirmuoju teisingumo ministru po Lietuvos nepriklausomybė atkūrimo, daugelį metų dirbdamas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo, Europos Žmogaus Teisių Teismo, Europos Bendrijų Teisingumo Teismo teisėju, Jūs svariai prisidėjote prie teisinės sistemos tobulinimo, teisės mokslo ir praktikos pažangos“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pasak šalies vadovės, Pranas Kūris yra pavyzdys, kaip toli gali žengti žmogus, kurį į priekį veda žinių troškimas, darbštumas, atsakomybės jausmas ir atsidavimas savo pašaukimui – teisei ir tiesai.

Prezidentė palinkėjo Pranui Kūriui visada išlikti tokiam pat entuziastingam ir neprarandančiam geros nuotaikos, taip pat tvirtos sveikatos ir kuo daugiau šviesių dienų.

Prezidentės spaudos tarnyba

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra