Prezidentė pasveikino Pasaulio irklavimo čempionate medalius iškovojusius keturis Lietuvos sportininkus

Autorius: Data: 2013-09-02, 10:43 Spausdinti

Sekmadienis, 2013 m. rugsėjo 1 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Pietų Korėjojoje vykustančiame Pasaulio irklavimo čempionate aukso medalius iškovojusias Donatą Vištartaitę bei Mildą Valčiukaitę ir sidabrines pergales Lietuvai padovanojusius Rolandą Maščinską bei Saulių Ritterį.

„Jūsų pergalės įrodo, kad esate vieni stipriausių irkluotojų pasaulyje. Lietuva džiaugiasi ir didžiuojasi, kad garsinate savo šalies vardą, kad esate ryžto, užsispyrimo ir susitelkimo pavyzdys kitiems sportininkams. Tikiu, kad ši pergalė dar labiau sustiprins Jūsų tikėjimą savo jėgomis ir įkvėps būsimiems čempionatams“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Pietų Korėjoje vykstančiame Pasaulio irklavimo čempionate Universiados čempionės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė, užnugaryje palikdamos visas savo varžoves, laimėjo aukso medalius. Sidabrą į Lietuvą parveža ir Lietuvos vyrų dvivietė, kuria plaukė Rolandas Maščinskas bei Saulius Ritteris.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė pasveikino Lietuvos plaukikus, Pasaulio jaunimo paukimo čempionate iškovojusius pergales

http://www.lrp.lt/lt/spaudos_centras_392/pranesimai_spaudai/prezidente_pasveikino_lietuvos_plaukikus_pasaulio_jaunimo_paukimo_cempionate_iskovojusius_pergales.html

Augusto Didžgalvio nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra