Prezidentė pasveikino Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininką Vytautą Landsbergį jubiliejaus proga

Autorius: Data: 2012-10-18 , 11:54 Spausdinti

Ketvirtadienis, spalio 18 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininką Vytautą Landsbergį 80 metų jubiliejaus proga.

„Gerbiamas Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininke Vytautai Landsbergi, leiskite į Jus kreiptis būtent taip ne tik dėl to, kad ėjote garbingas pareigas Aukščiausiojoje Taryboje. Daug svarbiau, kad buvote Pirmas ir ėjote priekyje, kai Tautai reikėjo drąsos ir susitelkimo: Sąjūdyje, nepriklausomybės priešaušriuose ir žengiant pirmuosius itin svarbius savarankiškos valstybės žingsnius“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Pasak Prezidentės, Tautos kvieslys V. Landsbergis visuomet gebėjo būti keliais žingsniais priekyje, tiesė tiltus su demokratiniu pasauliu ir gynė laisvės idealus.

Gražaus jubiliejaus proga valstybės vadovė padėkojo Profesoriui už svorį, suteikiamą politikai, už intelektualinį turinį visuomeniniam gyvenimui, už kūrybą, turtinančią Lietuvą.

Prezidentė palinkėjo Pirmininkui V. Landsbergiui ir toliau išlikti asmenybe, šalia kurios būti nėra lengva, tačiau garbė ir dovana visiems, kuriems nuoširdžiai rūpi Lietuva.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentės D. Grybauskaitės sveikinimas:

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_sveikinimas_auksciausiosios_tarybos-atkuriamojo_seimo_pirmininkui_vytautui_landsbergiui_80_metu_jubiliejaus_proga_13998.html

Aštuoniasdešimtmetį švenčiantis V. Landsbergis: jei žmonės gali gyventi neprarasdami humoro jausmo, jie jau išgelbėti:

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/astuoniasdesimtmeti-svenciantis-vlandsbergis-jei-zmones-gali-gyventi-neprarasdami-humoro-jausmo-jie-jau-isgelbeti.d?id=59785541

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra