Prezidentė paskyrė naujus LRT tarybos narius

Autorius: Data: 2012-05-07 , 15:52 Spausdinti

Pirmadienis, 2012 m. gegužės 7 d. (Vilnius).

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo šešerių metų kadencijai paskyrė keturis naujus narius į Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos tarybą.

Nuo gegužės 9 d. LRT tarybą papildys profesorius, VU Žurnalistikos instituto direktorius ir žiniasklaidos analitikas Žygintas Pečiulis, dr. Zina Gaidienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, turinti didelę finansų disciplinų dėstymo patirtį bei konsultuojanti įmones finansų ir valdymo klausimais. Taip pat Nacionalinės dailės galerijos vadovė, dailėtyrininkė dr. Lolita Jablonskienė ir dr. Giedrė Lastauskienė, VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros docentė.

Pasak šalies vadovės, patyrę žiniasklaidos, kultūros, finansų ir teisės sričių profesionalai sustiprins LRT tarybą ir padės efektyviau spręsti laidų kokybės, finansų valdymo ir kitus strateginius klausimus.

Susitikime su naujais LRT tarybos nariais šalies vadovė pabrėžė, jog savo darbe jie turi vadovautis profesionalumu, pilietiškumu bei sąžine, siūlyti konstruktyvius sprendimus ir padaryti viską, kad visuomeninis transliuotojas būtų objektyvus ir nepriklausomas, puoselėtų ir ugdytų meilę bei pagarbą valstybei.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Eimanto Genio nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra