Prezidentė paskelbė Seimo rinkimų datą

Autorius: Data: 2012-04-11 , 15:50 Spausdinti

Trečiadienis, 2012 m. balandžio 11 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą(http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/dekretai_387/del_eiliniu_lietuvos_respublikos_seimo_rinkimu.html),

kuriuo paskelbė eilinių Seimo rinkimų datą. Šiemet rinkimai įvyks spalio 14 dieną.

Šalies vadovė ragina Lietuvos žmones aktyviai ir atsakingai dalyvauti rinkimuose ir patiems išsirinkti pasitikėjimo vertus parlamentarus, kurie spręs jų kraštui ir valstybei svarbiausius klausimus. Prezidentės teigimu, būtina daugiau dėmesio skirti tam, kad rinkimų teise pasinaudotų kuo daugiau šalies piliečių.

„Dabartinį Seimą rinko mažiau nei pusė rinkimų teisę turinčių šalies piliečių. Neleiskime, kad už mus pasirinktų kiti. Būkime pilietiški. Būkime aktyvūs“, – pabrėžė šalies vadovė.

Pasirašydama dekretą Prezidentė taip pat paragino visas politines partijas konkuruoti idėjomis, o ne pinigais ir eiti į rinkimus vadovaujantis sąžiningumo ir garbingumo principais bei rinkimų kovoje neperžengti padorumo ribos.

Pagal įstatymą, eiliniai Seimo rinkimai Prezidentės dekretu skelbiami likus 6 mėn. iki Seimo narių įgaliojimų pabaigos. Nuo Seimo rinkimų datos paskelbimo oficialiai prasideda Seimo rinkimų politinė kampanija.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra