Prezidentė: meilė Lietuvai iškovojo laisvę

Autorius: Data: 2012-01-13 , 15:40 Spausdinti

Penktadienis, 2012 m. sausio 13 d. (Vilnius).

Laisvės gynėjų dienos proga Sausio 13-osios atminimo medaliais Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo šalies piliečius, 1991 metų sausio-rugsėjo mėnesiais aktyviai gynusius Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, saugojusius visuomenės rimtį ir žmonių sveikatą.

Pasak šalies vadovės, Sausio 13-oji – ne tik kovų dalyvių prisiminimų diena, bet ir visos šalies dėkingumo diena žmonėms, pakeitusiems istoriją savo drąsia meile laisvai Lietuvai.

„Privalome užtikrinti, kad praeitimi taptų abejonės, o ne pati tiesa apie sausio įvykius. Senatis turi įsigalioti tik cinizmui, o ne teisingumo atkūrimui“, – pabrėžė Prezidentė.

Įteikdama garbingus valstybės apdovanojimus, šalies vadovė padėkojo laisvės gynėjams už pasirinktą laisvę ir teisybę bei parodytą drąsą ir pilietiškumą lemtingomis Lietuvai dienomis.

Paskiau prezidentė dalyvavo iškilmingame Seimo posėdyje ir valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje Nepriklausomybės aikštėje Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Popiet valstybės vadovė pagerbė Sausio 13-osios aukas Antakalnio kapinėse.

Prezidentės spaudos tarnyba

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_sausio_13-osios_atminimo_medaliu_teikimo_ceremonijoje_11075.html

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra