Prezidentė lenkus Varšuvoje pasveikino Nepriklausomybės dienos proga

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, 2010 m. lapkričio 11 d., Varšuvoje dalyvavo Lenkijos nepriklausomybės dienos minėjimo iškilmėse, kur sakė sveikinimo kalbą ir su Lenkijos vadovu aptarė dvišalius santykius.

Vizitas vyko tuo metu, kai apžvalgininkai kalba apie atšalusius santykius tarp Vilniaus ir Varšuvos, o Lenkijos pareigūnai priekaištauja Lietuvai dėl sąlygų lenkų investicijoms ir lenkų tautinės mažumos teisių.
Prieš vizitą prezidentė sakė, kad darbiniame susitikime su Lenkijos vadovu Bronislawu Komorowskiu (Bronislavu Komorovskiu) aptars galimybes stiprinti valstybių dvišalius santykius.
„Jau antrus metus iš eilės turėsiu galimybę Lietuvos žmonių vardu pasveikinti lenkų tautą nepriklausomybės dienos proga. Su Lenkijos prezidentu taip pat aptarsime galimybes stiprinti mūsų valstybių dvišalius santykius, bendradarbiavimą Europos Sąjungoje, NATO ir ESBO, pasirengimą šį mėnesį įvyksiančiam NATO viršūnių susitikimui Lisabonoje, kurio metu bus patvirtinta šios organizacijos strateginė koncepcija“, – pranešime spaudai sakė D. Grybauskaitė.

© Baltijos fotografijos linija
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

www.bernardinai.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra