Prezidentė kviečia į kalėdinę mugę

Autorius: Data: 2012-12-06 , 10:13 Spausdinti

Ketvirtadienis, gruodžio 6 d. (Vilnius)

Gruodžio 9 d., sekmadienį, 13.30 val. Prezidentūros vidiniame kieme šurmuliuos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių labdaros projektų mugė ir koncertas. Mugės dalyvius ir svečius pasveikins Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Dvigubai išaugusios mugės dalyvių gretos ir vis didėjantis labdaros iniciatyvų skaičius – tvirtas įrodymas, kad šalyje daug geros valios žmonių, galinčių ir norinčių padėti kitiems. Savanorystė – galimybė būti naudingam. Ištieskime pagalbos ranką ir skleiskime gerumą po visą šalį“, – sakė šalies vadovė.

Šiemet mugėje pagalbos vieni kitiems projektus pristatys beveik 40 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos.

Mugėje bus galima įsigyti rankų darbo kalėdinių dovanų, suvenyrų ir pasivaišinti pagal Lietuvos senolių receptus iškeptais meduoliais, sušilti prie puodelio arbatos ar karštos sriubos. Besidomintys galės gauti išsamios informacijos apie nevyriausybinių organizacijų tikslus, galimybę paremti ar prisidėti prie jų veiklos.

Gautas lėšas organizacijos skirs iš anksto pasirinktiems projektams ir veikloms įgyvendinti. Surinktos lėšos kasmet padeda sukurti gražesnes Kalėdas nepasiturinčioms šeimoms, neįgaliesiems, vienišiems seneliams ir vaikams, nuo smurto nukentėjusioms moterims, gausioms šeimynoms, nelaimių ištiktiems žmonėms.

Jaukią kalėdinę nuotaiką kurs ir mugės lankytojams koncertuos folkloro ir laisvosios muzikos grupė „ByTikZyz“, Vilniaus miesto bendruomenių ansambliai „Vaivorykštė“ ir „Versmė“, „Mobilūs angelai“ ir šypsenas dalijantys klounai.

Renginį vainikuos gyvo garso koncertas, kuriame savo pasirodymus surengs „Biplan“, Jurgis ir Erika Didžiuliai, Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai“, Sasha Song, Markas Palubenka, Monika Linkytė ir kiti.

Šventės programa:

13.30 – Mugės atidarymas (lankytojus pasitiks ir linksmins klounai, angelai, bendruomenių chorai, džiugins organizacijų staigmenos)

16.00 – Gyvo garso koncertas („Biplan“, J. ir E. Didžiuliai, Č. Gabalis ir grupė „Pelenai“, Sasha Song, M. Palubenka, M. Linkytė ir kt.)

17.30 – Mugės pabaiga

Įėjimas į Prezidentūros kiemą iš Universiteto gatvės – atviras visiems.

Daugiau informacijos čia.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentūra , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra