Prezidentė kviečia dalintis gerumu visus metus

Autorius: Data: 2012-12-10 , 10:42 Spausdinti

Sekmadienis, 2012 m. gruodžio 9 d. (Vilnius)

Prezidentūros vidiniame kieme vyko nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių labdaros projektų mugė ir koncertas. Mugės dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prieš Kalėdas stengiamės padėti šalia esančiam, stokojančiam pagalbos. Nevyriausybinės organizacijos dirba, aukoja savo laiką, finansinius resursus ir dalinasi gerumu visus metus. Dėkoju joms. O mums visiems linkiu nepamiršti, kad gerumo, atjautos niekada nėra per daug. Matykime šalia esantį žmogų, išgirskime ir supraskime jį. Kviečiu visus dalintis šiuo gražiu Kalėdų laukimo laikotarpiu. Pabandykime sukurti mažus ar didelius stebuklus visiems, kam jų reikia“, – sakė šalies vadovė.

Šiemet mugėje pagalbos vieni kitiems projektus pristatė beveik 40 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos.

Mugėje lankytojai įsigijo rankų darbo kalėdinių dovanų, suvenyrų ir vaišinosi meduoliais, puodeliu arbatos ar karštos sriubos. Besidomintieji galėjo gauti išsamios informacijos apie nevyriausybinių organizacijų tikslus, galimybę paremti ar prisidėti prie jų veiklos.

Gautas lėšas organizacijos skirs iš anksto pasirinktiems projektams ir veikloms įgyvendinti. Surinktos lėšos kasmet padeda sukurti gražesnes Kalėdas nepasiturinčioms šeimoms, neįgaliesiems, vienišiems seneliams ir vaikams, nuo smurto nukentėjusioms moterims, gausioms šeimynoms, nelaimių ištiktiems žmonėms.

Mugės lankytojams koncertavo folkloro ir laisvosios muzikos grupė „ByTikZyz“, Vilniaus miesto bendruomenių ansambliai „Vaivorykštė“ ir „Versmė“.

Renginį užbaigė gyvo garso koncertas, kuriame savo pasirodymus surengė „Biplan“, Jurgis ir Erika Didžiuliai, Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai“, Sasha Song, Markas Palubenka, Monika Linkytė ir kiti.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra