Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Baltarusijoje

Autorius: Data: 2012-07-16 , 13:21 Spausdinti

Pirmadienis, 2012 m. liepos 16 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Baltarusijoje Linui Linkevičiui.

Prezidentės teigimu, Baltarusija yra svarbi Lietuvos kaimynė, su kuria mus sieja įvairiapusiai ryšiai, todėl reikia siekti, kad šis bendradarbiavimas būtų lygiavertis, konstruktyvus ir naudingas abiems pusėms.

Pasak šalies vadovės, svarbu Lietuvos ir Baltarusijos gyventojams sudaryti galimybes laisvai bendrauti, todėl mūsų valstybė suinteresuota kuo greitesniu supaprastinto sienos pervažiavimo režimo įsigaliojimu.

Lietuvą ir Baltarusiją sieja ir glaudūs ekonominiai ryšiai, todėl būtina užtikrinti jų vystymą pagal bendras europines taisykles ir principus.

Prezidentės teigimu, Lietuva yra suinteresuota Europos Sąjungos (ES) ir Baltarusijos dialogo atnaujinimu bei siekia europinių normų ir vertybių įtvitinimo šiuose santykiuose.

Linas Linkevičius – penktasis Lietuvos ambasadorius Baltarusijai. 1993-1996 m. bei 2000-2004 m. L. Linkevičius ėjo Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministro pareigas. 2005-2011 m. ambasadorius vadovavo Lietuvos nuolatinei atstovybei prie NATO, o nuo 2011-ųjų dirbo užsienio reikalų ministerijos ambasadoriumi ypatingiems pavedimams.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra