Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Baltarusijoje

Autorius: Data: 2013-04-02 , 14:33 Spausdinti

Antradienis, 2013 m. balandžio 2 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Baltarusijoje Evaldui Ignatavičiui.

Lietuvą ir Baltarusiją sieja ekonominiai, kultūriniai ir tranzitiniai ryšiai. Pasak šalies vadovės, Lietuvos tikslas – konstruktyvūs ir abiems pusėms naudingi santykiai su kaimynais, paremti europiniais principais ir normomis.

Baltarusija taip pat yra ES Rytų partnerystės šalis. Šį rudenį Vilniuje vyks ES Rytų partnerystės viršūnių susitikimas. Lietuvai, kaip pirmininkausiančiai ES Tarybai, teks užduotis bendradarbiauti su Baltarusija šiais klausimais.

Lietuva ir Baltarusija yra pasirašiusios palengvinto pasienio judėjimo susitarimą. Šiuo metu laukiama, kol Baltarusijos pusė užbaigs vidines procedūras ir abiejų šalių pasienio gyventojai galės lengviau kirsti sieną.

E. Ignatavičius nuo 1991-ųjų dirba Užsienio reikalų ministerijoje. Yra buvęs Lietuvos generaliniu konsulu Kaliningrade ir ambasadoriumi Vokietijoje. Pastaruoju metu ėjo URM viceministro pareigas.

Ambasadorius kalba anglų, lenkų, vokiečių, rusų kalbomis.

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra