Prezidentė: dėmesys neįgaliesiems – sveikos visuomenės bruožas

Autorius: Data: 2011-01-17 , 16:15 Spausdinti

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė klausėsi II-ojo respublikinio jaunųjų neįgalių muzikos atlikėjų konkurso-festivalio „Perliukai“ laureatų koncerto.

Sekmadienio, 2011 m. sausio 16 d., popietę Prezidentūroje vykusiame nemokamame koncerte muzikavo gabūs vaikai ir jaunuoliai – Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus ir Klaipėdos zoninių konkursų nugalėtojai.

 „Net ir būdami ne visai sveiki, šie žmonės gali gyventi visavertį gyvenimą, mylėti muziką, dainuoti, atskleisti nepaprastus savo talentus ir sielos grožį. Jie džiugina savo artimuosius, kuriems tikrai nėra lengva auginti ir ugdyti vaikus su negalia. Džiaugiuosi, kad visuomeninių organizacijų ir pedagogų pasišventimo dėka su šių vaikų kūryba gali susipažinti ir platesnis ratas žmonių. Tai – sveikos visuomenės bruožas“, – sakė Prezidentė.

 „Perliukai“ – tai respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis, kuriuo siekiama ugdyti neįgalių vaikų ir jaunuolių meno bei kūrybos poreikį, skatinti jų saviraišką, atrinkti geriausius vokalinius, instrumentinius ansamblius, solistus. Konkursą-festivalį „Perliukai“ organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“.

2010 m. šiame konkurse varžėsi 42 neįgaliųjų ugdymo įstaigų, organizacijų atstovai iš 18 Lietuvos miestų bei miestelių.

Prezidentės spaudos tarnyba
 
www.prezidentas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra