Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino JAV Prezidentą Baraką Obamą gavus Nobelio taikos premiją

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Antradienis, spalio 13 d. (Vilnius)
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentą Baraką Obamą (Barack Obama) gavus Nobelio taikos premiją.
 
„Jums paskirta Nobelio premija liudija, kad Jūsų atviras ir nuoširdus raginimas naudotis galimybe kurti savo ateitį, kurios netemdytų praeities šešėliai, bei kvietimas pradėti naują santykių etapą, kuriame Amerika ne tik vadovautų, bet ir dirbtų kartu su visais, siekdama bendro tikslo, buvo išgirstas“, – rašoma Prezidentės D. Grybauskaitės laiške JAV Prezidentui.
 
Prisimindama prieš kelias savaites, 2009 metų rugsėjo 25 dieną, savo sakytą kalbą Jungtinų Tautų Generalinėje Asamblėjoje Niujorke, Lietuvos vadovė pabrėžė, kad labai svarbu, kad ir mažos valstybės prisiimtų savo atsakomybės dalį ir prisidėtų kuriant šiandienos ir rytdienos pasaulį.
 
„Visos tautos – mažos ir didelės, silpnos ir galingos – turi dalyvauti, siekiant įtvirtinti ilgalaikę taiką Artimuosiuose Rytuose, kuriant pasaulį be branduolinių ginklų, kovojant su klimato kaita ir ieškant tinkamo atsako į senas ir naujas grėsmes bei iššūkius“, – teigiama sveikinimo laiške.
 
„Naudodamasi šia proga, dar kartą sveikinu Jus, gavus šį garbingą apdovanojimą. Norėčiau patvirtinti savo šalies ir savo asmeninį pritarimą Jūsų ateities vizijai, kuria ir toliau dalijatės su mumis ir kaip žmogus, ir kaip Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas“, – sakoma Prezidentės D. Grybauskaitės laiške.
 
www.lrp.lt

BFL nuotr.
 
Nuotraukoje: Prezidentė D. Grybauskaitė

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra