Prezidentė apdovanos išradingiausius Vasario 16-osios šventimo idėjų autorius

Autorius: Data: 2019-02-26 , 15:38 Spausdinti

Prezidentė apdovanos išradingiausius Vasario 16-osios šventimo idėjų autorius

www.voruta.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, vasario 27 d., 12 val., pasveikins ir apdovanos sumaniausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ idėjų autorius.

Septintą kartą vykusi akcija parodė, kad savo šaliai svarbią datą mokame ne tik minėti, bet ir nuoširdžiai ją švęsti. Šiemet gausiai prisijungė mokyklos, darželiai, bendruomenės, socialiniai darbuotojai, įmonės ir lietuviai užsienyje. Švęsdami kartu žmonės kūrė džiugią šventę, daugybę prasmingų, linksmų akimirkų ir sau, ir visiems aplinkui.

Ceremonijoje bus pasidalinta ryškiausiomis ir nuoširdžiausiomis Vasario 16-osios šventės akimirkomis. Už originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti ir meilės Lietuvai puoselėjimą Lietuvos valstybės vėliavas Prezidentė įteiks 16-os iniciatyvų sumanytojams.

Šalies vadovės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ metu iš viso paskelbta beveik 4 tūkst. šventinių sumanymų, o vėliavomis įvertinta ir į Prezidento rūmus pakviesta per pusantro šimto iniciatyvų autorių.

Prezidentės spaudos tarnyba

Renginiai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra