Prezidentas V. Adamkus dalyvavo knygos apie K. Lozoraitį pristatyme

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Šeštadienis, 2009 m. kovo 28 d. (Kaunas)

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvavo Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune surengtame knygos „Diplomatas par excellence: Kazys Lozoraitis“ pristatyme.

Kalbėdamas renginio svečiams, Lietuvos Prezidentas pabrėžė, kad knygos užkerta kelią bandymams manipuliuoti istorijos įvykiais ir iškreipti jose aprašomų laikų asmenybių portretų.

Prezidentas V. Adamkus prisiminė savo pažintį su Lozoraičių šeima. Valstybės vadovas pažymėjo, kad Lozoraičiai buvo tikri Lietuvos diplomatai ir tapo neatskiriama mūsų valstybės diplomatijos istorijos dalimi.

„Jie tapo labai svarbia Lietuvos diplomatijos dalimi, pačia kūrybingiausia dalimi, – sakė valstybės vadovas. – Manau, kad net ir keliuose tomuose panašių knygų būtų neįmanoma aprašyti viso darbo, kurį ši šeima atliko mūsų valstybei“.

„Kazys Lozoraitis buvo savotiškas aristokratas, kuris gyveno ir idealais, ir realybe. Jis neapsiribojo vien diplomatine veikla, bet veikė visose srityse, kuriose tik reikėjo jo išmintingo patarimo ar paraginimo“, – sakė Prezidentas V. Adamkus.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys): Prezidento patarėjo pavaduotojas Juozas Ruzgys, LR Prezidentūra, tel.: 8-5-2664169, spauda@president.lt

Parengė Juozas Ruzgys

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra