Prezidentas aptars valstybės ir tradicinių religinių bendruomenių santykius

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Pirmadienis, rugsėjo 10 d. (Vilnius)
 
2007 m. rugsėjo 11 dieną, 10 val. Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus dalyvaus apskritojo stalo diskusijoje „Valstybė ir tradicinės religijos: sutarčių istorija, reikšmė, perspektyvos“.

Diskusija, kurioje dalyvaus ir Lietuvoje viešintis Šventojo Sosto sekretorius santykiams su valstybėmis arkivyskupas Dominikas Mambertis (Dominique Mamberti), yra skirta Lietuvos Respublikos ir Šventojo Sosto pirmosios sutarties Konkordato80-mečiui paminėti.

Apskritojo stalo renginyje bus kalbama apie valstybės ir tradicinių religinių bendruomenių santykius, bendradarbiavimo galimybes ir perspektyvas. Konferencijoje kalbės Prezidentas V. Adamkus, Šventojo Sosto sekretorius santykiams su valstybėmis D. Mambertis, Vilniaus arkivyskupas metropolitas kardinolas Audrys Juozas Bačkis, Lietuvos evangelikų liuteronų Bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis, Užsienio reikalų ministerijos sekretorius Žygimantas Pavilionis, prof. Gediminas Mesonis.

Diskusijos dalyviai nagrinės, kuo grindžiamos ir kaip veikia sutartys tarp Lietuvos Respublikos ir Šventojo Sosto, aptars Lietuvos valstybės sutarčių su kitomis tradicinėmis religinėmis bendruomenėmis galimybes, valstybės ir religinių bendruomenių bendradarbiavimo problemas ir galimus jų sprendimo būdus. 

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra