Prezidentas apsilankė atkuriamuose Valdovų rūmuose

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Trečiadienis, kovo 18 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus apsilankė atkuriamuose Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose.
Valstybės vadovas kartu su Seimo Pirmininku Arūnu Valinsku, Ministru Pirmininku Andriumi Kubiliumi, Prezidentu Algirdu Mykolu Brazausku, finansų ministru Algirdu Gediminu Šemeta, kultūros ministru Remigijumi Vilkaičiu, Seimo frakcijų atstovais, restauratoriais ir statybininkais apžiūrėjo Valdovų rūmų statybos darbus, aptarė projekto finansavimo problemas.
Prezidentas pabrėžė, kad nuo tos dienos, kai buvo priimtas sprendimas atstatyti Valdovų rūmus, šalies ekonominė būklė gerokai pablogėjo.
„Lietuvos vardo Tūkstantmečio jubiliejų planavime paminėti kitaip nei galime dabar. Todėl šiandien turime atsakyti į klausimą, ar esame pajėgūs iki liepos 6 dienos iškilmių baigti statyti pastatą“, – sakė šalies vadovas.
Prezidentas V. Adamkus pažymėjo, kad kviečiant aukštus užsienio svečius į Lietuvos Tūkstantmečio iškilmes, buvo pristatomas ir atstatytų rūmų atidarymas.
Lietuvos vadovas paragino viešai svarstyti, ar galima skirti papildomus 20 milijonų litų statyboms užbaigti, kad nebūtų priekaištų, jog sprendimas buvo priimtas siaurame valstybės vadovų rate.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra