Premjeras sveikina projektą „Misija Lietuva 2030“

Autorius: Data: 2011-07-05 , 15:59 Spausdinti

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius sveikina Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną (liepos 6-ąją) prasidėsiančio projekto „Misija Lietuva 2030“ organizatorius už puikią iniciatyvą ir ragina visus aktyvius bei neabejingus Lietuvos ateičiai piliečius prisijungti prie šios misijos.

Premjeras džiaugiasi, kad susibūrusios Lietuvos jaunimo organizacijos inicijavo projektą „Misija Lietuva 2030“, kurio metu jauni žmonės lankysis Lietuvos miestuose ir kartu su vietos bendruomenėmis kalbėsis apie Lietuvos valstybės ir visuomenės ateitį. „Tikiu, kad šis projektas taps dar vienu svarbiu žingsniu kelyje į atvirą, kūrybingą ir atsakingą piliečių Lietuvą“, – teigė Vyriausybės vadovas.

Šio projekto tikslas – supažindinti šalies gyventojus su Lietuvos pažangos strategijos projektu „Lietuva 2030“ bei paraginti šalies piliečius savo mažais darbais prisidėti prie modernios, veržlios, atviros pasauliui, savo nacionalinį tapatumą puoselėjančios Lietuvos kūrimo. Projektas vyks 2011 m. liepos 6–29 dienomis. 70 jaunų žmonių leisis į kelionę po Lietuvą ir aplankys 103 miestus, kur kartu su vietos gyventojais netradiciniais būdais dalinsis savo mintimis, kokią Lietuvą ir savo miestą įsivaizduoja po dvidešimties metų.

Projektą organizuoja Lietuvos jaunimo organizacijos: Lietuvos liberalus jaunimas, Jaunųjų liberalų aljansas, Lietuvos jaunųjų socialliberalų sąjunga, Jaunimo organizacija DARBAS, Jaunųjų konservatorių lyga, Tvarkos ir teisingumo jaunimo lyga

Daugiau informacijos apie projektą „Misija Lietuva 2030“ rasite: www.lietuva2030.lt

Spaudos tarnyba

Vyriausybė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra