Premjeras su jubiliejiniais gimtadieniais sveikina M. B. Stankūnienę ir B. Kleizaitę-Vasaris

Autorius: Data: 2015-01-05 , 10:46 Spausdinti

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dviejų gražių švenčių – 90-ųjų gimtadienių – proga sveikina žinomą išeivijos dailininkę ir kultūros rėmėją Magdaleną Birutę Stankūnienę ir garsią meno mecenatę Beatričę Kleizaitę-Vasaris.

„Lietuvoje ne viena institucija Jus rinko „metų žmogumi“. Ne tik Suvalkija, bet ir visa išeivija didžiuojasi Jūsų darbais, jų pėdsakais Lietuvos istorijoje. Jūsų kūryba – tai didelis turtas, dosniai pasidalytas su gimtojo krašto žmonėmis“, – sakoma premjero sveikinime M. B. Stankūnienei.

Sveikindamas B. Kleizaitę-Vasaris, premjeras dėkoja už pastangas, kad Vilniuje būtų pastatytas jo įkūrėjo Gedimino paminklas, o Marijampolėje įsteigta nuostabi galerija.

„Prieš du dešimtmečius Jūs parodėte pavyzdį, kad galima ne tik griauti, bet ir statyti. Būnant nedidele tauta, mums svarbu turėti darbščių ir didžių asmenybių, kurios savo darbais ir gyvenimu rodo pavyzdį“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, abi jubiliates sveikindamas su gimtadieniais, linki daug sveikatos bei prasmingų metų.

lrv.lt inform.

Jubiliejai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra