Premjeras A. Kubilius kviečia Lenkijos vyriausybės vadovą tolesniam dialogui tautinių mažumų klausimais

Autorius: Data: 2011-11-08 , 10:28 Spausdinti

2011 m. lapkričio 7 d. Ministras pirmininkas Andrius Kubilius nusiuntė laišką Lenkijos Vyriausybės vadovui Donaldui Tuskui, kuriame pasveikino šios šalies premjerą su artėjančia Lenkijos Nepriklausomybės diena ir palinkėjo Lenkijos žmonėms gerovės ir klestėjimo.

Premjeras A. Kubilius išreiškė viltį, kad ne kartą suvaidinusi svarbų vaidmenį mūsų regiono istorijoje, Lenkija ir ateityje bus reikšminga suvienytos Europos valstybė ir patikino, kad Lietuva siekė ir sieks būti patikima Lenkijos partnerė.

Vyriausybės vadovas prisiminė prieš porą mėnesių (rugsėjo 4 d.) Palangoje įvykusį Lietuvos ir Lenkijos premjerų susitikimą, kuriame nuspręsta pavesti specialiai sudarytai švietimo ekspertų grupei apsvarstyti aktualius švietimo klausimus. „Laikas parodė, kad tai buvo teisingas sprendimas. Lapkričio 7 dieną švietimo ekspertai rinksis jau ketvirtą kartą, o jų darbo rezultatai teikia vilties, kad rasime abi puses tenkinančius sprendimus“, – laiške pasidžiaugė premjeras A. Kubilius.

Ministras pirmininkas taip pat atkreipė Lenkijos premjero D. Tusko dėmesį, kad susitikimo Palangoje metu buvo aptarta galimybė sudaryti darbo grupes kitomis svarbiomis temomis. „Manau, pats laikas būtų suburti socialinių ir ekonominių klausimų grupę, kuri parengtų siūlymus, kaip paskatinti Pietryčių Lietuvos ir Suvalkų krašto socialinę bei ekonominę raidą. Mūsų tautinėms mažumos šis klausimas be galo svarbus, nes nuo jo sprendimo priklausys lenkų Lietuvoje ir lietuvių Lenkijoje ilgalaikė gerovė. Iš savo pusės esu pasirengęs deleguoti Vyriausybės kanclerį vadovauti tokiai darbo grupei“, – rašoma Vyriausybės vadovo laiške.

Spaudos tarnyba

Vyriausybė , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra