Prelato E. J. Putrimo sveikinimas Velyklų proga

Autorius: Data: 2013-03-29 , 11:31 Spausdinti

 Eikite ir padarykite mano mokiniais visas tautas. (Mato 28:19)

Jus aš draugais vadinu. (Jono 15:15)

Broliai ir seserys Kristuje!

Šių metų liepos mėnesį Pasaulio jaunimo dienų metu nuskambės pirmoji paminėta Šv. Rašto ištrauka, kai Popiežius susitiks su viso pasaulio jaunimo atstovais Brazilijoje, Rio de Žaneiro mieste. Šventėje dalyvaus ir lietuvių jaunimo atstovai: vieni atvažiavę iš Lietuvos, kiti iš įvairių Pietų Amerikos kraštų – jau trečiosios ir ketvirtosios kartų lietuviai. Antroji Šv. Rašto ištrauka aidės vykstant Lietuvos jaunimo dienoms Kaune! Tai dvi ypatingos šventės, kurios vyks šiais Tikėjimo metais. Bus proga jaunimui susiburti, šlovinti Viešpatį vieningoje Bažnyčios bendruomenėje ir siekti tapti tvirtesniais Kristaus mokiniais, sekėjais ir draugais.

Ir Kristaus laikais jauni tikintieji keliavo į tolimus kraštus. Įgaliodamas ir įpareigodamas savo Apaštalus, prisikėlęs Kristus siuntė juos skelbti Evangeliją ir krikštyti visas tautas. Šiomis dienomis mums nereikia keliauti, kad vykdytume Jo įsakymą. Tos „tautos“, į kurias mes esame siunčiami, tai mūsų šeimos, parapijos bei misijos, bendruomenės ir mokyklos, net ir mūsų draugų rateliai. Popiežius Benediktas XVI ypatingai skatino jaunimą naudotis šių dienų komunikacijos priemonėmis (socialiniais tinklais „Facebook“, „Twitter“ ar šiaip internetu), kad vieni kitiems padėtų priartėti prie tikėjimo tiesų ir suprasti, jog Kristus ir Jo Bažnyčia nėra svetimi, bet „draugai“.

Rengdamiesi minėti Jėzaus Kristaus Kryžiaus kančią ir švęsti Jo Prisikėlimo paslaptį maldoje, liturginėse apeigose, Velykų tradicijose, prisiminkime, kad mūsų pirmas tikslas yra „pažinti ir būsimoms kartoms perduoti nekintamą tikėjimą“ (Porta fidei, 8). Ieškokime Viešpaties dvasios ar kituose kraštuose, ar čia pat, ir tapkime Jo mokiniais, Jo draugais, liudydami gyvąjį Dievo Žodį.

Linkiu Jums palaimintų ir džiugių Velykų!

Pagarbiai Kristuje,

Prelatas Edmundas J. Putrimas

Išeivija , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra