Prekybiniai baldai – kodėl neverta taupyti prekybinių baldų gamybai?

Autorius: Data: 2013-03-30 , 15:36 Spausdinti

Prekybiniai baldai yra tie baldai, be kurių negali išsiversti jokia prekybinė įmonė. Na, o mes šį kartą pakalbėsime apie priežastis, kodėl neverta taupyti šios rūšies baldų prekybai.

 

Bene viena svarbiausių savybių, kurią tiesiog turi turėti prekybiniai baldai yra tvirtumas. Reikia pastebėti, jog būtent prekybiniai balda  dažniausiai turi atlaikyti itin didelius krūvius, todėl, jei jie nepasižymės tvirtumu, galimas ne tik trumpas jų tarnavimo laikas, bet ir darbuotojų traumos. Visi prekybos verslo savininkai nori, kad jų darbuotojai darbo vietoje nepatirtų jokių traumų, o esami baldai – tarnautų ilgus metus. Visa tai yra įmanoma tik tuo atveju, jei prekybiniai baldai bus itin tvirti. Savaime suprantama, tai, kiek tvirtumo jie turės, labai priklausys nuo to, kiek pinigų esate pasiruošę išleisti jų gamybai. Na, o kalbant apie prekybinių baldų kainas šiuo aspektu, reikia pastebėti, jog toks baldas gali kainuoti labai įvairiai, tačiau aišku viena – kuo tvirtesnis, tuo daugiau už jį teks sumokėti.

 

Tačiau tvirtumas tikrai nėra vienintelė priežastis, dėl kurios vertėtų netaupyti šių baldų gamybai. Ne ką mažiau svarbus  yra ir jų dizainas. Nesunku pastebėti, jog kuo modernesnis bei įmantresnis yra prekybinio baldo dizainas, tuo daugiau teks mokėti už patį baldą. Ne paslaptis, jog būtent prekybiniai baldai daugelyje įmonių užima nemažai vietos ir yra kuo puikiausiai matomi, todėl šių baldų dizainas yra vienas iš veiksnių, pagal kurį, įmonės klientai susidaro nuomonę apie visą įmonę. Kitais žodžiais tariant, drąsiai galima teigti, jog prekybinių baldų dizainas yra tam tikra įmonės įvaizdžio dalis. Taigi, jei norite, kad jūsų klientai manytų, kad jūsų įmonė tai – stilinga, šiuolaikiška bei moderni  organizacija, atminkite, jog baldų dizainas, yra viena iš priemonių.

 

Be šių dviejų svarbių savybių, būtina įžvelgti ir dar vieną, dėl kurios taip pat nevertėtų taupyti prekybinių baldų gamybai. Tai – funkcionalumas.  Yra net kelios priežastys, kodėl svarbi ši savybė, ir kodėl neturėtumėte gailėti pinigų funkcionaliems prekybiniams baldams. Visų pirma, reikia pastebėti, jog prekybinis baldas nėra tas baldas, kuris statomas namuose ir gana dažnai atlieka mažai funkcijų (geriausiu pavyzdžiu gali tapti stalelis, ant kurio statoma vaza su gėlėmis ar kiti namų dekoro elementai). Esmė tame, jog prekybiniai baldai atlieka daug ir įvairių funkcijų, todėl kiekviena galimybė transformuoti baldą, yra labai svarbi. Maža to, reikia pastebėti ir kitus, šios savybės pranašumus: funkcionalūs baldai ne tik taupo vietą įmonėje, bet ir taupo verslininko pinigus.

 

Kaip matyti, yra trys pagrindinės priežastys, dėl kurių neverta taupyti pinigų tuo atveju, jei ruošiatės užsisakyti prekybinių baldų. Tai – prekybinio baldo tvirtumas, dizainas bei funkcionalumas. Visos šios savybės yra savaip svarbios.

 

Daugiau informacijos apie prekybinius baldus galite rasti: www.prekybiniaibaldai.lt

IstorijaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra